Prindi

Tehnoökoloogia tudengid osalesid intensiivõppenädalal Rootsis08.05.2015

19.-25.04.2015 toimus järjekordne NordPlus intensiivõppenädal projekti „Sustainable Water and Energy Management in Environmental Engineering“ raames. Seekordne kohtumine Soome (Tampere University on Applied Sciences), Islandi (Reykjavik University), Rootsi (Halmstad University, School of Business and Engineering) ja Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengite vahel toimus Rootsis Halmstadis. Eestist osalesid tehnoökoloogia eriala teise kursuse tudengid Peter Puks, Mattias Müür, Brigita Perm, Mari-Liis Kotsar, Mirle Lembinen ja Kristiina Seiton koos õppejõud Monica Vilmsiga.
Intensiivõppenädala raames toimusid tudengite ettekanded, külastati ettevõtteid ja kuulati loenguid. Lisaks pidid tudengid tegelema vastuvõtva kooli antud ülesande lahendamisega ja seda rahvusvahelistes gruppides, mis eeldas meeskonnatööd, ajajuhtimist ja teistega arvestamist.
Järgmisel aastal toimub projekti intensiivõppenädal Eesti, loodame et saame võimaluse partnerkoolidest tulevatele üliõpilastele tutvustada põlevkivi temaatikaga seotut, kuna antud teema on teistele suhteliselt uus ja uskumatu.

IP Rootsis IP Rootsis


  • Jaga: