Prindi

TTK-s saab printida Pilveprindi kaudu21.09.2016

Pilveprint on teenus, mis võimaldab printimist otse oma arvutist TTK printeritesse,  mis asuvad raamatukogus, ehitusteaduskonna teabekeskuses ruumis 306 ja transporditeaduskonna koridoris esimesel korrusel

Töö kättesaamiseks tuleb kaasa võtta  ID-kaart või Tallinna ühiskaart.

Tasumiseks on võimalik kasutada kas m-makset või osta prindipilet makstes pangalingiga, PayPal-iga või krediitkaardiga. Enne töö printerisse saatmist on vajalik, et su prindikontol oleks piisavalt raha. Prindikontole saab raha laadida, ostes prindipileti sisselogituna Pilveprindi veebilehelt või kasutades selleks mobiiltelefoni m-makset. Pilveprindi teenuse hinnakiri vastab organisatsioonis kehtestatud hindadele. 

Tööle järele minnes, mine valitud prindipunkti, sisesta seadmesse oma ID-kaart ja töö prinditakse sulle välja. Kui sa pole prinditööle 48 tunni jooksul järele läinud, siis töö kustutatakse seadmest ja töö eest makstud raha kantakse su prindikontole tagasi.

Pilveprindis saab määrata ka, kuidas printida: must-valgelt või värviliselt, ühe- või kahepoolselt, A4 või A3 formaadis.

Töö saab printima panna kas otse TTK-s asuvatest arvutitest või oma isiklikust arvutist või nutiseadmest. Oma arvutist printimisel tuleb fail laadida PDF-formaadis Pilveprinti veebilehele. Kui kasutatav tarkvara ei võimalda otse PDF-faile salvestada, soovitame Windowsi kasutajatel paigaldada doPDF tarkvara ning Mac OS X laseb PDF-faili salvestamise valida rakenduse prindimenüüst. Kooli arvutitest saab printida ka muudes formaatides faile. Juhul kui oled konto seadete lehel määranud oma e-maili aadressi, saad dokumente lisada ka oma nutitelefonist või tahvelarvutist, saates need aadressile print@pilveprint.ee.

Igal printeril on peal kasutusjuhend, probleemide korral saab helistada printeril olevale klienditoe numbrile.

Head kasutamist!

 


  • Jaga: