Prindi

TTK saalijalgpallurid tulid hõbemedalile21.02.2016

Pühapäeval, 21.02 Kehra spordihoones peetud 7 kõrgkooli üliõpilaste saalijalgpalli meistrivõistlustel pälvis penaltitega lõppenud turniiril hõbemedali TTK meeskond.

Alagruppides näitasid parimat mängu Tallinna ülikool ja TTK, võites kõik oma alagrupi mängud. A-alagrupis järgnesid TLÜ-le Eesti Lennuakadeemia ja Tallinna Majanduskooli meeskonnad, B-alagrupis järgnesid TTK-le Estonian Business School, sisekaitseakadeemia ja Eesti Maaülikool.

Poolfinaalides panid paremuse maksma EBSi ja TTK meeskonnad. Kolmanda-neljanda koha mängu pidasid Maaülikool ja sisekaitseakadeemia. Tulemusega 4:2 teenis pronksi sisekaitseakadeemia.

Finaalmängus saavutas eduseisu TTK, kuid viimastel minutitel suutis EBS seisu viigistada ning normaalaeg lõppes tulemusega 1:1.

Penaltite seerias EBS ei eksinud ning päeva kangelaseks tõusis nende väravavaht, kes suutis kõik TTK penaltid tõrjuda. Tulemuseks kuld EBSi ja hõbe TTK meeskonnale.

TTK meeskonna koosseis: Priit Raal (vilistlane), Andre Mägi (vilistlane), Amor Luup, Siim Mäeots, Tõnis Vihmoja, Rauno Piip, Sander Susi (vilistlane). Treener Enn Läänmäe.


  • Jaga: