Prindi

TTK tegusa üliõpilase stipendiumid selgunud14.11.2014

TTK rektor Enno Lend määras 17.11.2014 teist korda Tallinna Tehnikakõrgkooli aasta tegusa üliõpilase stipendiumid.

Rektor Enno Lend kuulutas 01.10.2014 välja tegusa üliõpilase stipendiumikonkursi ja määras stipendiumi suuruseks 2014/2015. õppeaastal kokku 6000 eurot, mis jaotatakse stipendiaatide vahel vastavalt stipendiumikomisjoni ettepanekule kahel korral aastas.

Stipendiumi eesmärk on ergutada ja tunnustada TTK üliõpilasi, kes on silma paistnud TTK jaoks oluliste saavutustega õppe-, teadus-, arendus- ja loometegevuse, spordi ning kogukonna teenimise valdkondades. Stipendiumile saavad kandideerida kõik TTK üliõpilased, kes on stipendiumikonkursi väljakuulutamise õppeaasta jooksul saavutanud silmapaistvaid tulemusi nimetatud valdkondades.

Ühekordse stipendiumi pälvisid:

Mark Grimitliht Balti riikide esindamise eest rahvusvahelisel arhitektuurikongressil ekspositsiooni autori ja kujundajana, 300 eurot;

Elsa Pärna suurepärase saavutuse eest Euroopa kutsemeistrivõistlustel EuroSkills, 250 eurot;

Artjom Melnikov märkimisväärse panuse eest TAL-tegevusse ehitusteaduskonnas, 180 eurot;

TTK üliõpilased meeskonnas Formula Student Team Tallinn: Siim Hiieväli, Arno Jürisson, Laure Oras, Geili Pais, Toomas Piirsoo, Juhan Viik aktiivse panustamise eest tiimi töösse ja suurepärast tulemuste eest rahvusvahelistel tootearendusvõistlustel, a` 150 eurot:

Britta-Liisa Brutus suurepäraste saavutuse eest tänavatantsu maailmameistrivõistlustel, 150 eurot;

Kaija Kilumets logistikaseminati järjepidevuse hoidmise ja osalemise eest projektis „Tudengid ettevõttes“ ning panuse eest ühiskondlikkus tegevusse, 150 eurot;

Eero Nigumann panuse eest BIM-projekti arendusse ja aktiivse tegevuse eest kõrgkooli reklaamimisel, 150 eurot;

Peter Šverns tulemusliku osalemise eest mehaanikateaduskonna TAL-tegevuses, 120 eurot;

Joanna-Eliisa Servet ja Kadi Käsner aktiivse tegevuse eest TTK üliõpilasesinduses üliõpilasürituste korraldamisel, a`120 eurot.

 

 

 


  • Jaga: