Prindi

TTK tegusa üliõpilase stipendiumid selgunud12.06.2015

TTK rektor Enno Lend määras 04.06.2015 kolmandat korda Tallinna Tehnikakõrgkooli aasta tegusa üliõpilase stipendiumid.
Rektor Enno Lend kuulutas 01.10.2014 välja tegusa üliõpilase stipendiumikonkursi ja määras stipendiumi suuruseks 2014/2015. õppeaastal kokku 6000 eurot, mis jaotati stipendiaatide vahel vastavalt stipendiumikomisjoni ettepanekule kahel korral aastas.
Stipendiumi eesmärk on ergutada ja tunnustada TTK üliõpilasi, kes on silma paistnud TTK jaoks oluliste saavutustega õppe-, teadus-, arendus- ja loometegevuse, spordi ning kogukonna teenimise valdkondades, edaspidiste eesmärkide saavutamist ja arengut. Stipendiumile saavad kandideerida kõik TTK üliõpilased, kes on stipendiumikonkursi väljakuulutamise õppeaasta jooksul saavutanud silmapaistvaid tulemusi nimetatud valdkondades.
Ühekordse stipendiumi pälvisid:
Oliver Laats – TTK üliõpilaste teaduslik-tehnilise ühingu Heureka uurimis- ja teadustööde konkursi I koha töö „Tekstiilil põhinevast komposiidist ehitusmaterjal“ edasiarendamiseks.“ 350 eurot.

Mihkel Speek – TTK üliõpilaste teaduslik-tehnilise ühingu Heureka uurimis- ja teadustööde konkursi II koha töö „Lexus diagnostikastendi arvutijuhtimine“ edasiarendamiseks. 300 eurot.

Peeter Loomus –TTK üliõpilaste teaduslik-tehnilise ühingu Heureka uurimis- ja teadustööde konkursi III koha töö „Paraplaani elektrimootori projekteerimine“ edasiarendamiseks. 250 eurot.

Timmo Lass – Koostöö edendamise eest kohaliku omavalitsuse ja ettevõtetega ning selle jätkutegevusteks. 300 eurot.

Eero Nigumann – Panuse eest kõrgkooli sporditegevuse organiseerimisse, üliõpilaste tuutorluse käivitamisse ja selle jätkutegevusteks ning algatatud TAL-uurimistööde edasiarendamiseks. 300 eurot.

Piret Tohvri – Panuse eest kõrgkooli tutvustamisel nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasemel ja selle jätkutegevusteks. 300 eurot.

Kaisa Männamaa – Suurepärase saavutuse eest AutoCADi 3D-modelleerimisvõistlusel „CADrina 2014“, avalike loengute korraldamise eest ehitusteaduskonna üliõpilastele, üliõpilasseltsi Ericius juhtimise eest ja selle jätkutegevusteks. 300 eurot.

Juhan Viik – Panuse eest tootearendusprojekti FS Team Tallinn 2015. aasta hooajal. 250 eurot.

Kristiina Seiton – Suurepäraste saavutuste eest üliõpilaste lauatennises ja edukaks esinemiseks üliõpilaste ülemaailmsel universiaadil Lõuna-Koreas 2015. aasta suvel. 250 eurot.


  • Jaga: