Prindi

TTK tudeng saavutas tänavatantsu maailmameistrivõistlustel 2. koha01.10.2014

Rõiva- ja tekstiiliteaduskonna rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia 4. kursuse üliõpilane Britta Liisa Brutus osales septembris Tšehhis IDO World Street Dance Show Championship & Disco World Cup’il ja saavutas individuaalarvestuses 2. koha.

Britta Liisa on tantsimisega tegelenud juba aastast 2006. Carolina tantsustuudio kollektiiviga liitus ta 2011. a, kus treenib ka väiksemaid tantsusõpru. Sellest ajast on ta osalenud nii Estonian Dance Organization’i korraldatavatel võistlustel Eestis kui ka hiljem EDO koondise ridades erinevatel võistlustel välismaal.

Juba kolmandat aastat Tšehhi loodeosas Ústí nad Labem’is toimunud võistlusel oli osalejaid 16. riigist. Eesti koondisesse kuulus 45 tantsijat erinevatest tantsukollektiividest. Võisteldi nii grupi- kui individuaalkavadega kõigis vanuseastmetes ning kokkuvõttes saavutas Eesti tiim medaliarvestuses 3. koha (1. koht Sloveenia ja 2. koht Tšehhi).

Brittas Liisa Brutus saavutas Street Dance Show Adult Female Solo kategoorias 2. koha. Kokku oli selles kategoorias 13 osalejat Sloveeniast, Tšehhist, Slovakkiast, Itaaliast, Poolast ja Eestist. Hinnati etteaste sisu, teemavalikut ning kostüümi, liikumise ja lavadekoratsioonide vastavust sellele. Britta Liisa kava sisuks oli noori mingil eluhetkel valdav sisemine dilemma ning selle eesmärgiks oli julgustada kõiki jääma iseendaks, hoolimata teiste inimeste survest ja muudest välistest mõjutajatest. (Ülevaate tegi Britta Liisa Brutus)

Tänavatantsu meistrivõistlused Tänavatantsu meistrivõistlused 2tänavatantsu plakat


  • Jaga: