Prindi

TTK tudengid arendasid intensiivkursusel Saksamaal ettevõtlikkust14.04.2014

Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilased – rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia 2. kursuse tudeng Marit Sõnajalg ja 4. kursuse logistikatudeng Madis Põrk osalesid nädalasel intensiivkursusel Saksamaal Landshutis.

Co Creation Camp oli intensiivkursus ettevõtliku mõtlemisega üliõpilastele andmaks õigeid teadmisi, oskusi ja suhtumist äriprobleemide lahendamiseks. Kursuse korraldas Strascheg Center for Entrepreneurship (SCE) koostöös 500 aastat vana logistikaettevõttega Gerbrüder Weiss.

Nädala peamisteks ülesanneteks oli probleemi identifitseerimine, info kogumine, ideede genereerimine, valimine ja arendamine. Iseseisev meeskonnatöö vaheldus äärmiselt huvitavate loengutega, kus lisaks akadeemilistele teadmistele pandi suurt rõhku psühholoogilisel lähenemisele.

Peale suure teadmistepagasi andis see nädal osalenud TTK üliõpilastele ka palju uusi rahvusvahelisi tutvusi, arusaamist erinevatest kultuuridest, meeskonnatöö kogemust,inspiratsiooni ja energiat. Co Creation Camp oli suurepärane kogemus ja Marit soovitab kõigil sellistest võimalustest kinni haarata.

 

 


  • Jaga: