Prindi

TTK tudengid saavad majutuse renoveeritud TTÜ üliõpilaselamus27.08.2015

Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) Siidisaba 7 üliõpilaselamu 2,5 miljonit maksma läinud renoveerimistööd on lõppenud ja hoone avatakse augusti lõpus.
Uues üliõpilaselamus pakutakse vastavalt koostööleppele majutust ka Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilastele.

Uue üliõpilaskodu avamisega lisandub sellel aastal TTÜ Üliõpilaskülas juurde üle 600 majutuskoha. Siidisaba üliõpilaselamu avamisega on TTÜ Üliõpilasküla ühiselamukohtade arv kasvanud 1700-lt 2300-le, teatas TTÜ Pealinnale.

Renoveerimistööd said alguse 2014. aasta suvel. Esimene etapp, hoone B-korpuses, lõpetati selle aasta märtsikuus ja esimesed 300 tudengit kolisid sisse. Nüüdseks on hoone täies ulatuses renoveeritud. Sellega laieneb TTÜ üliõpilasmajutus Mustamäe linnakust kesklinna piirini.

5-korruselises hoones asuvad möbleeritud tudengikorterid põhinevad boksisüsteemil. Boksi kuulub kaks tuba, kööginurk, tualett ja duširuum. 2-toalise boksi pindala on 35 m2. Majas on ka 39 ühekohalist boksi. 1-toalise boksi pindala on 17 m2. Ühiselamus on interneti kasutamise võimalus. Hoone esimesel korrusel asub rattaparkla. Sügisel avatakse ka iseteenindav selvepesula.

http://www.pealinn.ee/tarbija/ttu-renoveeritud-siidisaba-uhiselamu-avatakse-kolmapaeval-n150889


  • Jaga: