Prindi

TTK üliõpilased olid inseneride moeshow’l parimad23.04.2014

17.04.2014 toimus juba kuuendat korda Inseneride moeshow, millel osalesid TTK ja TTÜ üliõpilased. Ürituse nimi ja peateema «Moe Mimos» tuleneb kreekakeelsest sõnast mimos-miim, kes edastab mingi loo, jutustuse või näidendi sõnu kasutamata.

I koht – „Niina“ Jane Kivistik (TTK rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia  3. kursus). Kollektsiooni iseloomustab Jane järgmiste sõnadega: naiselik, enesekindel, iseloomuga, vaba ja lihtne.

II koht – „Alexandra“ Johanna Kukk ja Joanna-Eliisa Servet (TTK rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia  3. kursus).  “Alexandra,“ tähendab kreeka keeles „Inimkonna kaitsja“ ,mida Johanna ja Joanna-Eliia peavad naise rolliks ühiskonnas. Kaitstes oma peret kaitseb ta inimkonda täna ja tulevikus. Teema üldnimetajaks on naiselikkus ning sellega kaasnev kohatine tugevuse ja õrnuse vastuolu.

III koht – „kinnitatud kirg“ – Gerlyn Mäepea (TTK rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia 1. kursus). Gerlyn usub, et kõndides mööda sirget teed võid leida kire, mis kinnitab kõik eelmised lahtised otsad. Kuid ei maksa kiirustada, sest enne kui sa pole kindel, et leidsid õige kire, ei pruugi su kirg jääda lõpuni kirglikuks. Kuni õige ajani hoia vöö kindlalt kinnitatud ja ole lihtsalt kirglikult moodne. Kuna kõige paremad asjad on loodud alati kinnitatud kirega. Kirg loob armastuse ja kinnitab kogu elu lahtised otsad.

Publiku lemmik –„Niina“ Jane Kivistik (TTK 3. kursus)

Tradehouse eriauhind – „Inkarnatsioon“ Liis Aru (TTÜ) Liis sai oma kollektiooni loomiseks insporatsiooni jahipidamisest. Kogu jahipidamise protsessi ilu alustades looma vaatlemisest kuni hetkeni, kui loomalt on nülgitud nahk ja võetud liha.

II Koht

III koht


  • Jaga: