Prindi

TTK üliõpilased tutvustasid Teeviidal kõrgkooli11.12.2014

Tallinna Tehnikakõrgkool osales 05.-06.12.2014 haridusmessil Teeviit 2014 Eesti Näituste Messikeskuses. TTK boksis andsid kõrgkooli tudengid huvilistele infot õppekavade ja koolielu kohta. Teeviidaks sai valmis ka uus TTK teatmik sisseastujatele 2015/2016.

Teeviidal oli kokku monteeritud ka DOTS – Lõuna-Aafrika Vabariigis käinud arhitektuuriprojekt, kus saab ise punkte ühendades joonistada Balti riikide uusi hooneid. Kui punktid kokku joonistatud, siis tuli kataloogist õige ka üles otsida, et kindlaks teha, milliste Eesti, Läti või Leedu viimase aja tunnustatud hoonega tegemist oli. TTKga on seotud DOTS sellega, et projekti autor on rakendusarhitektuuri nüüdseks juba IV kursuse üliõpilane Mark Grimitliht.

Tähelepanu äratas Rait Udumäe juhendamisel mehaanikateaduskonna tudengite poolt kokku pandud 3D printer, mis kahe tunniga tegi kõigi silme all valmis kena helesinise vaasi.

Traditsiooniliselt oli TTK boksis väljas ka TTK ja TTÜ tudengite konstrueeritud vormel, seekord viimasena valminud elektrivormel, mis esines edukalt suvel mitmetel Euroopa ringradadel.

Tutvu teatmikuga:

https://www.tktk.ee/wp-content/uploads/TKTK_sisseastumine2015_low_web.pdf

teeviit

teeviit

 

teeviit teeviit


  • Jaga: