Prindi

TTK üliõpilasesindus ammutas Oslos uusi teadmisi03.10.2016

TTK üliõpilasesinduse delegatsioon koosseisus Mikk Tootsi, Taavo Land, Sigrid Raudsepp, Mari Umbjärv, Kätlin-Kristin Kalja ja Kady Mäesalu külastasid 23.-26. septembril Norra Oslo ESN (Erasmus Student Network) organisatsiooni.

Reisi eesmärk oli tutvustada meie kooli ning õppida, kuidas ESN-i organisatsioon töötab. Koosseisu võttis vastu Oslo ESN-i avalike suhete juht, kes tutvustas Oslo linna, kohalikku kultuuri ning rääkis lähemalt välistudengite tegemistest Oslos. TTK ÜE esimees Mikk Tootsi sõnas reisist rääkides: “Kohtusime Oslos ESN-i organisatsiooni avalike suhete juhiga, kelle ülesandeks oli Oslos õppivate välistudengite nö elu korraldamine. Rääkisime pikalt teemadel, kuidas välistudengeid kiirelt ja edukalt kohalike tudengitega integreerida ning milliseid üritusi korraldada, et nende välisriigis õppimine meeldejäävam oleks.”

Mikk Tootsi leidis, et sai kohtumistest kinnitust, et oluline on keskenduda ürituste korraldamisele välistudengitele, kuid sealjuures ei tohi unustada õppekavade kvaliteedile keskendumist, sest noor läheb eelkõige ikkagi õppima ja ennast täiendama.

Üliõpilaste lähetust rahastas EMP/Norra stipendiumiprogramm.

dsc_0385


  • Jaga: