Prindi

Tuntud ettevõtjad rääkisid ebaõnnestumistest08.12.2016

Tallinna Tehnikakõrgkoolis toimus seminar “Õpi ja kasva”, kus tuntud Eesti ettevõtjad rääkisid oma ärilistest ebaõnnestumistest üliõpilastele ning kohale kutsutud gümnasistidele. Ettevõtja Heiti Kender tunnistas, et pole ebaõnnestumistest kunagi üle ega ümber saanud.

Seminaripäeva korraldasid tehnomaterjalide ja turunduse 4.kursuse üliõpilased lektor Kati Nõuakase eestvedamisel. Üritus oli suunatud gümnaasiumiastme õpilastele. Sooviti neid motiveerida ja anda julgustav toetus ettevõtlusega tegelemiseks ning sisenemiseks rahvusvahelisele turule.

Lektor Kati Nõuakase sõnul, kes oli üliõpilaste juhendaja aine Rahvusvaheline majandus raames, tekkis üritus vajadusest ainet tudengitele ka praktilisest küljest tutvustada, et saada reaalset aimdust Eesti ettevõtluses toimuvast. „Esinejate puhul tahtsime leida need inimesed, kes on rahvusvahelise haardega ja mõtlevad väljaspool Eesti turgu. Noored said julgust, et olla ettevõtlikud ja kindlust, et ükski idee ei ole liiga pisike.“

Neljanda kursuse üliõpilase Geili Paisi sõnul läks ettevõtmine korda ja ta avaldas lootust, et üritusest saab traditsioon.

Vaata ürituse galeriid siit: https://goo.gl/photos/YuYFfF7BzaRi1gdi9

Korraldajate meeskonda kuulusid: Kaur Vahtrik, Mihkel Ulm, Tanel Uibokand, Kertu-Lilli Salumäe, Joosep Laaser, Ülari Velviste, Hendrik Himmist, Henry Tarve, Vjatšeslav Sengen, Geili Pais.


  • Jaga: