Prindi

Türgi õppejõud ehitusteaduskonnal külas05.09.2014

Ehitusteaduskonnas oli septembri teisel nädalal külas kolm õppejõudu Türgist, Erciyesi ülikoolist [Erciyes Universitesi/ Erciyes University (Kayseri)]. Ehitusteaduskonna õppejõud Rene Pruunsild ja Karel Saar käisid Erciyes ülikooliga suhteid loomas 2012. aasta lõpus. Tegemist on Türgi õppejõudude vastukülaskäiguga. Teaduskond loodab, et toimima hakkab ka vastastikune üliõpilaste vahetus Erasmus+ programmi abil.

Türgi õppejõud külastasid laboreid, tutvusid õppimistingimustega koolimajas ning tutvustasid loengu vormis teaduskonna üliõpilastele oma ülikooli. Loengutes anti ülevaade Türgi suurtest veemajanduslikest ning tee-ehituslikest miljarditesse eurodesse ulatuvate maksumustega projektidest, mis on lähiajal valminud, on ehitamisel või lähitulevikus plaanis. Türgi õppejõud kohtusid ka samast koolist TTKs õppivate Erasmus tudengitega.

Türgi õppejõud esinesid 9. septembril lühiettekannetega.

Ettekandjad ja teemad:

Dr Bekir Aktas will present transportation education in their department, Turkish Roads, Important Road Projects in Turkey, Asphalt Materials and Properties.

Dr Mehmet Ardiclioglu will present Hydraulic education in civil engineering and Important Hydraulic Project in Turkey.

Dr Kamil Aydin will present his recent studies. He will talk about on damage detection schemes to an audience of graduate level students and academicians.

Türgi õppejõud Türgi õppejõud

 


  • Jaga: