Prindi

Uus Üliõpilasesindus asub tööle02.04.2014

Üliõpilasesinduse valimised toimusid läbi avaliku hääletuse, mille raames oli igal TTK tudengil võimalus anda hääl oma lemmikkandidaadile. Uue üliõpilasesinduse liikmeteks said: Ranno Lill, Geili Pais, Tarmo Visk, Sandra Kliimann, Kea Karja, Kaarel Anton, Vahur Samberk, Kaarel Aia, Eero Nigumann ja Sander Armus.

Üliõpilasesinduse juhatuse valimiste hääletusel said osaleda vaid uue esinduse liikmed. Iga juhatusse kandideerija kirjeldas lühidalt ennast ja oma soovi juhatusse kandideerida ning see järel oli kõigil kohalolijatel võimalik küsida kandidaatidelt täpsustavaid küsimusi. Hääletuse tulemusena pääsesid ÜE juhatusse Ranno Lill, Geili Pais, Tarmo Visk ja Sandra Kliimann. Esinduse juhatuse esimeheks valiti Ranno Lill, kes õpib transpordi ja logistika teisel kursusel. Uus esindus on aprilli alguseks ametisse astunud ning täidab oma esimesi kohustusi.

Kallid tudengid, Üliõpilasesindus lubab omalt poolt, et annab endast maksimumi, tuleb igal võimalusel üliõpilaste soovidele vastu ja proovib tudengite elu igati paremaks muuta.Kõiki neid, kes ei ole TTK ÜE tegemistega kursis, kuid samas soovivad ennast asjadega paremini kurssi viia, ootab ÜE igal ajal esinduse ruumi 310.

 


  • Jaga: