Prindi

Välistudengid käisid tutvumisnädalal nii Riigikogus kui saunas02.09.2014

25. – 29.08.2014 toimus Tallinna Tehnikakõrgkooli, Eesti Sisekaitseakadeemia ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli koostöös intensiivne vastuvõtunädal Erasmus-programmi välistudengitele.

Nädala raames toimus eesti keele ja kultuuri kursus, korraldati ühisüritusi ja väljasõite. Vihmasele vanalinnaekskursioonile, mis külaliste ilmataluvuse tõeliselt proovile pani, järgnes ekskursioon Riigikokku ja väljasõit Läänemaale Topule. Mereäärses spordibaasis Topul said välismaalased tunda tõelist eesti suve – käia saunas, vihelda, hüpata merre, grillida, sporti teha, osaleda loomingulisel fotojahil ning nautida mere loksu ja päikeseloojangut.

Teisel päeval suunduti Haapsallu, et ühiselt käia raudteejaama, kuursaali ja lossivaremete juures. Kokku osales vastuvõtunädalal 42 välistudengit, kellest 24 asub sügissemestril õppima Tallinna Tehnikakõrgkoolis.

Kõik TTK tudengid, kellel on huvi suhelda välistudengitega ning kaasa lüüa rahvusvahelistes üritustes, võivad pöörduda rahvusvaheliste suhete osakonda (ruum 108 või 109), üliõpilasesindusse või liituda välistudengite Facebook´i grupiga Team Tallinn.

Välistudengid Toompeal 

Välistudengite ühispilt

 


  • Jaga: