Prindi

Välistudengid said TTK bowlinguturniiril 3. koha12.03.2014

Z-Bowlingukeskuses toimus 04.03.2014 TTK üliõpilasesinduse korraldatud bowlinguturniir, millest võtsid osa ka 10 TTK Erasmus-vahetusüliõpilast. Osaleda sai kaheliikmeliste tiimidena ning ja tiimile tuli mõelda registreerimiseks nimi. Et tutvustada välismaalastele kohalikke keeleväänajaid, said Erasmus-tudengite tiimide nimedeks Jäääär, Kuuuurija, Allmaaraudteejaam, Kama2 ja Kohukesed.

Meistritiitli pälvis tiim 600 koosseisus Marten Merila ja Simo Venski. Teiseks jäid eelmise aasta võidutiim Viive40, koosseisus Rasko Parve ja Janek Susi ning kolmada koha teenisid auga välja Erasmus tudengid tiimist Jäääär, Erikas Parfionovas ja Marcel Lüdtke.

Marcel ja Erikas ise kommenteerisid võitu nii: “Tulime bowlinguturniirile, et lõbutseda ja uusi tutvusi saada, aga turniiri käigus saime aru, et oleme bowlingus päris head ja et käimas on tõeline võistlus. Esimesed raundid läksid hästi ja jõudsime finaali. 10 parimat tiimi jätkasid mängu võidu peale. Finaalis ei läinud väga hästi, aga kuidagi õnnestus meil kolmas koht võita. Kui organiseerijad hakkasid kuulutama võitjaid, kuulsime oma tiimi nime ja olime suures hämmingus. Tunne oli suurepärane! Ja muidugi olid ka auhinnad suurepärased. Nii et kui lõpetame oma õpingud TTKs ja oma kodudesse tagasi läheme, saame uhkustada, et võitsime bowlinguvõistlusel kolmanda koha ja saime medalid ja õlut. Lõppkokkuvõttes: suur tänu turniiri korraldajatele!”