Prindi

Tudengid saavad tervisenädalal piiramatult tasuta sportida08.02.2018

Tuleval nädalal, 12.-16. veebruaril toimuva TTK tervisenädala raames avab kool siseterviseraja ning tudengid saavad nädala jooksul tasuta kõiki sporditeenuseid, kasutada jõusaali ning osaleda rühmatreeningutel, teistel tervisenädalal toimuvatest sportlikest ettevõtmistest on oodatud osa võtma kogu akadeemiline pere.

Esmaspäeval, 12. veebruaril kell 12 toimub TTK uhiuue siseterviseraja avamine, mida kõik huvilised on oodatud ise katsetama ja läbi tegema.

Kolmapäeval toimub jõusaalis kell 17.30 – 19.30 võistlus “Jõusaali KUNN” (meeste ja naiste arvestus on eraldi). Jõusaalis on vaja sooritada neli harjutust ja parim sooritaja kroonitakse võitjaks. Eelregistreerimine pole vajalik ja harjutuste sooritamine ei võta kaua aega.

Neljapäeval kell 19.00 toimub instituutide vaheline 3×3 korvpalliturniir. Võistlus toimub tänavakorvpalli süsteemis, kus korraga on platsil 3 mängijat ja lisaks võib 1 mängija olla varus. Meeskonna saavad moodustada sama instituudi tudengid, kes võivad olla erinevatelt kursustelt. Pane meeskond kokku ja registreeri eelnevalt: sportye@tktk.ee, sest võistkondade arv on piiratud.
Korvpalliturniirile on oodatud võistlema ka kooli töötajad, kes ei pea olema tingimata samast instituudist.

Lisaküsimuste korral pöörduda:
sportye@tktk.ee


  • Jaga: