Eesti üliõpilaste kergejõustiku meistrivõistlustelt tuli TTK-le Eesti üliõpilaste meister - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

18. juunil toimusid Tartu Tamme staadionil Eesti üliõpilaste kergejõustiku meistrivõistlused, kus Tallinna Tehnikakõrgkooli esindas 5 tudengit, kelle seast silmapaistva tulemuse tegi Eesti üliõpilaste meistriks kuulutatud Kristo Evard.

Teedeehituse tudeng Kristo Evard võidutses meeste kõrgushüppes, saatutades 1. koha tulemusega 2,03 m. Selle tulemusega kuulutati Kristo Eesti üliõpilaste meistriks. Kristo Evard kommenteeris tulemust ise tagasihoidlikult: “Tulemus oli rahuldav, kuid pisut jäi kripeldama järgmise kõrguse (2,06 m) napp ebaõnnestumine. Kuna ala algus lükkus 40 minutit edasi, siis tulid esimesed katsed natukene rabedalt, kuid võistluse keskel tuli hüpetel tunnetus tagasi ja edasi sujus juba kõik hästi.”

Transport ja logistika eriala tudeng Kristi Pappel võistles naiste 100 m tõkkejooksus, kus ta saavutas 2. koha ajaga 14,67 s. Kristil jäi kuldmedalist ja Eesti üliõpilaste meistritiitlist puudu ainult 0,02 sekundit. Kristi Pappel andis oma esinemisele ise järgmise hinnangu: “Tegin Üliõpilaste Meistrivõistlusel selle hooaja avastardi, seega jäin tulemusega pigem rahule. Start läks mul oodatust kehvemini, kuid juba pärast 2 tõket sain hoo sisse ja veel finiši lõpusirutuse ajal vaatasin, et vist napilt sain kõigist ette. Kui tulemusi ette loeti, siis alles kuulsin, et hoopis napilt kaotasin 1. kohale 0,02 sekundit. Seega pidin leppima 2. kohaga ja kahjuks ei saanud ma oma Eesti üliõpilaste meistritiitlit kaitsta. Eks see 0,02 sekundit jäi kripeldama, aga vähemalt on järgmisteks Üliõpilaste meistrivõistlusteks eesmärk olemas – võtta endale tagasi Üliõpilaste meistritiitel.”

Ärijuhtimise eriala tudeng Sander Õunapuu saavutas meeste kolmikhüppes 2. koha tulemusega täpselt 14,00 m.

Kinnisvara korrashoiu eriala tudeng Roomet Libe võistles meeste 400 m jooksus. Roomet sai 4. koha ajaga 54,92 s.

Hoonete ehituse eriala tudeng Kristo Forsel võistles lausa kahel alal. Meeste kolmikhüppes sai Kristo 5. koha tulemusega 12,79 m ning meeste kaugushüppes 8. koha tulemusega 6,15 m.