Prindi

Raamatukogu

Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogud Tallinnas ja Mõdrikul on erialaraamatukogud, mille ülesandeks on kõrgkooli liikmete teenindamine ning õppe- ja teadustööks vajalike inforessursside kättesaadavuse tagamine.

Raamatukogu (Pärnu mnt 62, Tallinn):

NB! Seoses eriolukorraga on raamatukogu lugemisala alates 16.03.2020 suletud. Nõustamine toimub telefoni ja e-kirjade vahendusel.

Võimaldame raamatukogudes kontaktivaba teavikute laenutust alates 23.03.2020.

Teavikute broneerimiseks saada e-kiri raamatukogu@tktk.ee 

Palume enne tellimuse esitamist veenduda, kas teavik on e-kataloogis ESTER  saadaval.

Pärast kinnituskirja saad teavikutele kõrgkooli fuajeesse järele tulla. Broneeritud teavikutele lisatakse juurde tellija ees-ja perekonnanimi.

Teavikuid saad tagastada fuajees asuvasse raamatute tagastuskasti. Teavikud eemaldatakse kastist 4 päeva pärast nende tagastamist. Senikaua ei ole võimalik neid teavikuid broneerida.

Tallinna Tehnikakõrgkool on ohutuse tagamiseks desinfitseerinud raamatukogus kõik tööpinnad ja neid puhastatakse sagedasti. Laenutusprotsess viiakse läbi kinnastega.

Laenutusvõimalust kasutage ainult siis, kui olete terve ja ei kahtlusta endal nakatumist. Raamatute järele tulles soovitame tungivalt järgida kõiki Terviseameti poolt antud käitumisjuhiseid ja koju minnes pesta korralikult käsi.

raamatukogu[ät]tktk.ee, 666 4529

 

     


  • Jaga: