Üliõpilaselu - Tallinna Tehnikakõrgkool

Üliõpilaselu

Üliõpilasesindus

TTK Üliõpilasesindus on kõrgkoolis õppivate tudengite kõrgeim esindus- ja otsustuskogu. Esindus koosneb juhatusest ja liikmetest, kelleks on aktiivsed tudengid, kes seisavad tudengite huvide eest ja soovivad edendada koolielu. 
Üliõpilasesinduse eesmärk on TTK üliõpilastele luua head ja toetavat õppekeskkonda, muuta tudengielu produktiivsemaks ja põnevamaks. Igapäevatöö lahutamatuks osaks on olla üliõpilaste häälekandja nii koolis sees kui ka väljaspool, kanda üliõpilasvaimu ja koordineerida üliõpilaselu. 

Üliõpilaskonna põhikiri (17.11.2020)

Üliõpilasesinduse juhtkond:
Markus Annilo, esimees esimeesye@tktk.ee
Kätlin Jürgens, sekretär kt  esindus@tktk.ee
Deni Kudinov, kultuurivaldkonna juht  kultuurye@tktk.ee
Aaron Oks, haridusvaldkonna juht  haridusye@tktk.ee
Remi Ott, spordivaldkonna juht sportye@tktk.ee
Karlote Lindvest, sotsiaal- ja turundusvaldkonna juht  sotsye@tktk.ee

Üliõpilasesinduse liikmed:

Joosep Agu
Katrin Altmann
Steven Elvet
Hanna Etti
Gert Käsk
Liisa Ratassepp
Robert Reinumägi
Ivika Puust
Hellika Semjonova
Kätlin Vaarma


Vaata ka ÜE Facebooki lehte

Üliõpilasselts Ericius

Ericius (lad k. siil) on Tallinna Tehnikakõrgkooli Ehitusinstituudi tudengeid, õppejõude ja vilistlasi ühendav selts, mis loodi 26. märtsil 2006. aastal.

Ericiuse aated: isamaalisus, akadeemilisus, vennalikkus, insenerlikkus, organiseeritus. Meie motoks on: “Tegemisest olulisem on olulise tegemine!” – Hiina vanasõna

Uuri lähemalt siit.

Sportimisvõimalused

Spordikeskus

Keskuse eesmärgiks on kujundada elukestvat liikumisharjumust TTK üliõpilaste ja personali hulgas. Spordikeskus korraldab erinevaid treeninguid kõrgkooli üliõpilastele, personalile ning kogukonna esindajatele. Täpsem info kehakultuuri valikaine kohta Spordikeskusest.

Treeningute pääsmeid saab osta TTK e-poest epood.tktk.ee (spordikeskuse piletid).

Lisainfo Ene Golubevalt ene.golubeva@tktk.ee

Treeningute ajad 2021/2022. õppeaastal

Koostöö

TTK spordikeskusel on sidemed ja toimiv koostöö paljude riikide kõrgkoolide spordikeskustega ja üliõpilasorganisatsioonidega. Spordikeskus on üleeuroopalise kõrgkoolide spordikeskuste võrgustiku ENAS (European Network of Academic Sport Services) asutajaliige. Nimetatud organisatsioon hõlmab hetkel kuutteist Euroopa riiki.

ENASTraditsiooniliselt korraldame Vilniuse ja Riia partnerkoolidega turniiri korvpallis, mis toimub igal kevadel erinevas Balti riigis ja aastal 2020 sai meie kevadturniir 60 aastaseks! Nimetatud spordiüritus on ilmselt, oma pikaealisuse poolest, eesti koolide ja kõrgkoolide hulgas ainulaadne.

Ene Golubeva
administraator
ene.golubeva@tktk.ee Tel: 5562 5839 ruum: TLN-B208

Huvitegevused

Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed

Tallinna Tehnikakõrgkooli kammerkoor

Üliõpilaselamud

Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilastele korraldab majutusteenust TalTechi Üliõpilasküla MTÜ. Lähim üliõpilaselamu asub kesklinna piiril, Kristiine linnaosas, Siidisaba 7.

Siidisaba üliõpilaselamu ruumide, majutuskorralduse, hindade ja muu asjakohase informatsiooni leiab TalTechi kodulehelt

Vaata ka koha taotlemise infot.

Kontakt

Katre Chiquilla
Siidisaba 7 üliõpilaselamu majutusjuht
katre@campusttu.ee
Tel 5303 1090


Teenusmajanduse instituudi üliõpilaselamud Mõdrikul 

Mõdriku üliõpilaskodudes on 3 ja 4 kohalised toad. Kasutada saab pesumasinat ja külmkapiga varustatud kööki (nõud puuduvad). Üliõpilaskodude administraator asub ruumis D113 ja vastab telefonile 329 5977 esmaspäeviti 8.10-13.00. Samal ajal lahendatakse jooksvaid probleeme.

PÄEVAÕPPE ÜLIÕPILANE

Päevaõppes õppijale on kohatasu on 45 € kuus. Hinnale lisandub tasu voodipesu eest 8 € kuus. Üliõpilaskodus koha taotlemiseks saata e-kiri Mõdriku üliõpilaskodude administraatorile pille.talijarv@tktk.ee

SESSIOONÕPPE ÜLIÕPILANE saab majutuse broneerida nädal enne õppesessiooni (hiljemalt kolmapäevaks) telefonil 329 5955 E-K 8.15-15.00.

Esmaspäeviti toimub majutamine (Tiigivahe tee 4 ruumis D113) 8.10-13.00.

Majutamine toimub kogu pühapäeva ja tööpäevadel alates kella 16.00st helistades numbrile 5564 5100. Hind 8 € ööpäevas (sisaldab voodipesu). Tasuda saab arve alusel või kohapeal õppesessiooni jooksul E – K. Toad tuleb vabastada reedeks hiljemalt 13.00.

Mõdriku üliõpilaskodu sisekorraeeskiri

Pille Talijärv
Mõdriku üliõpilaskodu administraator
pille.talijarv@tktk.ee Tel: 329 5977 ruum: MDR-A121; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa