Tasuta koolitused - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Tasuta koolitused

Tasuta koolitused

Tallinna Tehnikakõrgkool viib Haridus- ja Teadusministeeriumi täienduskoolituste riikliku koolitustellimuse (RKT) tegevuse “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames läbi täiskasvanute täienduskoolitusi. Koolitusi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi vahenditest ning on õppijatele tasuta*.

* Koolitusel osalemine on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus. Kui tasuta osalemise tingimus ei ole täidetud, käsitletakse koolitusel osalemist tavakoolitusel osalemisena ning osalemine toimub vastavalt TTK koolitusel osalemise tingimustele.  Koolitusel osalejate valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ja õppija koolitusel osalemissoovi põhjendus. Palume arvestada, et koolitusele registreerumine ei taga automaatselt koolituse õppegruppi arvamist. Teiega võetakse ühendust koolitusrühma lõplikul komplekteerimisel.   

Registreerumine koolitusele

Koolituste õppekavad on avaldatud täienduskoolituste infosüsteemis Juhan. Vaata huvipakkuva koolituse toimumise aega õppekava lehe lõpust nupu alt “Otsi selle õppekava toimumisi kalendrist”.

  • Kui koolituse toimumise aeg on kalendrisse lisatud, saad Juhanis registreeruda konkreetsele koolitusele.
  • Kui koolitusele ei ole veel määratud toimumisaega, on sul võimalus meile Juhani kaudu oma soovist koolitusel osaleda teada anda. Selleks täida avanenud vorm ja vajuta nuppu “Saada”. Nii saame koolituse toimumisaja selgumisel sellest sind teavitada. 

Koolitustega saad tutvuda siin:

Õppekavarühm Koolituse nimetusToimumisaegToimumiskoht
Ehitus ja tsiviilrajatisedAutoCAD 2D algajatele (40 akad.h)22. – 31.08.2023Tallinn
Elektroonika ja automaatikaTööstuskontrollerid edasijõudnutele (Siemens S7-1200) (40 akad.h)21.08 – 18.09.2023Tallinn
Majandusarvestus ja maksundusAndmete visualiseerimine Power BI abil (32 akad.h)22. – 25.08.2023Tallinn

Koolituste kohta küsi lisa:

Koolituskeskuse üldkontakt
koolitused@tktk.ee
5341 1798