Prindi

Logistikaseminar tuleb taas10.02.2016

Logistikaseminari korraldamine on TTK transpordi ja logistika eriala kolmanda kursuse tudengitele aasta suursündmus, millest võtab igal aastal osa ligi 300 inimest. Nende seas nii tudengeid, ettevõtjaid kui ka asjahuvilisi.

Selle aasta seminaril ristuvad majandus- ja logistikaõpilaste teed Viljandis Sakala Keskuses, et jagada teadmisi uuendustest transpordi ja logistika vallas. Seminari peateema „Bipolaarne edu“ keskendub edu vastandlikkusele. Leiame vastuse, kas edu võti peitub vaid konkurentsis või on ka koostöö perspektiivikas.

Programmi kuulub Tudengibox, mis aitab kokku viia tudengeid ja ettevõtteid. Lisaks on võimalik tutvuda erinevate ettevõtetega. Kutsume osalema ka PROLOG Supply Chain Academy esseekonkursil, kirjutades teemal, mis käsitleb tarneahela digitaliseerimisküsimusi. Auhind parimale essee autorile on osalemine Pärnu Tarneahelakonverentsil 10.-11.03.16 koos ööbimisega. Toimub ka põnev diskussioon.

Pärast seminari jätkame meeleoluka õhtuprogrammiga, kus saab nautida tantsumuusikat ning maitsvat õhtusööki.

Korraldajad paluvad huvilistel eelnevalt registreeruda ja tingimustega tutvuda logistikaseminari koduleheküljel: www.logistikaseminar.ee

Lisainformatsiooni leiab ka meie Facebooki ürituselt: https://www.facebook.com/events/1642327552694390/

 

 

 

 


  • Jaga: