Prindi

Saalijalgpallurid said kolmandat aastat hõbemedalid13.04.2018

Pühapäeval, 8. aprillil Tartus Maaülikooli spordihoones peetud üliõpilaste meistrivõistlustel saalijalgpallis tuli osalejate poolest sellel aastal tagasihoidlikuks jäänud meeskondade arvestuses kolme võistkonna finaalmängus teiseks TTK saalijalgpalli meeskond.

Üle mitme aasta selgitati välja ka meister naiste arvestuses, parimaks osutus sisekaitseakadeemia. Kuna võistkondi oli vähe, mängiti läbi 2 ringi ja naised 1 ringi. 
Puhaste paberitega läbis turniiri sisekaitseakadeemia meeskond, kes ei kaotanud ühtegi mängu ja saavutas esikoha. Teine koht tuli Tallinna Tehnikakõrgkooli meeskonnale, kes suutis kahel korral olla parem Estonian Business Schoolist. EBS võiduarvet ei avanud ja jäi turniiril kolmandaks.

Teiseks jäi TTK saalijalgpallurite meeskond ka 2016. ja 2015. aastal peetud turniiridel, kus võistlevaid kõrgkoole oli turniiril kokku vastavalt 6 ja 7.  Aastatel 2014 ning 2013 pälviti aga kulla toonud esikohad.

TTK meeskonda kuulusid sellel hooajal: Karl Rebane, Kirill Leontjev, Risko Vahl, Hardy Suits, Johan Urbel, treener oli Enn Läänmäe.


  • Jaga: