Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 2023 - Tallinna Tehnikakõrgkool

Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 2023

5. detsember - Heategevuslik jõuluhommik 2023 28. november - Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 9. november - Tehisintellekt ja andmed. Läbilõige 3. november - IV Goldbergi ahelreaktsiooni masina 17. oktoober - Avatud loeng „Investeerimine - 12. oktoober - Tudengite liiklusohutuse-teemaliste 2. - 9. oktoober - Ettevõtlusnädal Mõdrikul 28. - 21. detsember - Hõbeakadeemia 2023/24 sügissemestril 4. september - Valikainete infomess 29. - 31. august - Eelnädal 2023

28. novembril korraldavad Tallinna Tehnikakõrgkooli (TTK) ostu- ja hankekorraldse kolmanda kursuse tudengid ettevõtlikkuse inspiratsioonipäeva “Julgus juhtida”. Inspiratsioonipäev saab alguse kell 10 TTK aulas.

Inspiratsioonipäeva eesmärk on motiveerida ja julgustada huvilisi tegema esimesi või järgmisi samme ettevõtliku mõtteviisi suunas. Korraldajate soov on, et päevast jääks kõlama sõnum – kõigil on võimalus ja vabadus kujundada oma mõtteviisi, karjääri, sissetulekuid, heaolu ja tervist. Sageli tähendab see ka julgust teha raskeid või suunda muutvaid otsuseid. Tegelemine teadliku enesejuhtimisega, ning mõnikord isegi enda ületamine, aitavad luua pikaajalises perspektiivis suuremat rahulolu ja paremat enesearengut.

Üritusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine: https://fienta.com/et/ettevotlikkuse-inspiratsioonipaev