Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 2023 - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 2023

27. - 30. august - Eelnädal esmakursuslastele 17. juuni - Lõpuaktused Tallinna Tehnikakõrgkoolis 14. juuni - Lõpuaktused teenusmajanduse instituudis 27. - 7. juuni - Lõputööde kaitsmised ja lõpueksamid 15. - 16. mai - BIN@Tallinn 2024 10. mai - Avatud uste päev teenusmajanduse 9. aprill - FABPRINT 2024 4. aprill - Logistikaseminar 2024 4. märts - Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 22. veebruar - Talvine lõpuaktus 2024

28. novembril korraldavad Tallinna Tehnikakõrgkooli (TTK) ostu- ja hankekorraldse kolmanda kursuse tudengid ettevõtlikkuse inspiratsioonipäeva “Julgus juhtida”. Inspiratsioonipäev saab alguse kell 10 TTK aulas.

Inspiratsioonipäeva eesmärk on motiveerida ja julgustada huvilisi tegema esimesi või järgmisi samme ettevõtliku mõtteviisi suunas. Korraldajate soov on, et päevast jääks kõlama sõnum – kõigil on võimalus ja vabadus kujundada oma mõtteviisi, karjääri, sissetulekuid, heaolu ja tervist. Sageli tähendab see ka julgust teha raskeid või suunda muutvaid otsuseid. Tegelemine teadliku enesejuhtimisega, ning mõnikord isegi enda ületamine, aitavad luua pikaajalises perspektiivis suuremat rahulolu ja paremat enesearengut.

Üritusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine: https://fienta.com/et/ettevotlikkuse-inspiratsioonipaev

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?