Heaolu nädal - kolmapäev - Tallinna Tehnikakõrgkool

Heaolu nädal – kolmapäev

2. detsember - Ehitusinstituudi vilistlasõhtu 29. november - Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 24. november - Koolitus: tudeng kui tulevane juht 24. november - Heaolu nädal - neljapäev 23. november - Heaolu nädal - kolmapäev 22. november - Heaolu nädal - teisipäev 21. november - Heaolu nädal - esmaspäev 16. november - Logistikainstituudi vilistlasõhtu 11. november - 95 aastat koolitegevust Mõdrikul 10. november - Tehnikainstituudi vilistlasõhtu

21.-25.11 toimub TTK-s heaolu nädal, mille jooksul räägivad erinevaid vaimse tervise spetsialistid, toimuvad seminarid, töötoad ning muud heaolu toetavad tegevused. Üritused on mõeldud kogu kooliperele.

Kolmapäeva, 23. novembri kava:

  • 9.00-9.45 Hommikutreening Mõdriku spordisaalis

Treener: Anneli Kesküla

  • 10.00-10.45 Liikumine kui heaolu tagaja (aulas/veebis)

Reporter Hannes Hermaküla päevad on tihedalt täidetud võtete ja meelelahutussündmuste juhtimisega. Kõige selle kõrvalt on pühendunud pereisa Hannes väsimatu tervisesportlane. Hannes räägib meile, kuidas on see kõik võimalik ning mida teha hetkedel, kui tunneme, et kõik kuhjub.

Link veebiülekandele.

  • 12.00-13.00 Treeningud Tallinna spordikeskuses

Total Body (aulas)

Treener Kristi Pedaru

Rühmatrennis ootab Sind ees kogu kehale suunatud lihastreening ja suurepärane enesetunne peale pingutust.

Registreerimine

Jõusaali ABC

Treener Talis Tobreluts

Tutvud peamiste jõuharjutustega parema toonuse, tugevama keha ja mõnusa enesetunde saavutamiseks. Igaüks saab tasuta treeningkava. Osalejate vahel loositakse välja personaalne treening Talis Tobrelutsiga.

NB! Kohtade arv on piiratud.

Registreerimine.