Logistika innovatsiooniklubi: tänavate sulgemine ja liikluskorralduse ajutine muutmine. Kavandamine ja mõju - Tallinna Tehnikakõrgkool

Logistika innovatsiooniklubi: tänavate sulgemine ja liikluskorralduse ajutine muutmine. Kavandamine ja mõju

3. november - IV Goldbergi ahelreaktsiooni masina 12. oktoober - Tudengite liiklusohutuse-teemaliste 2. - 9. oktoober - Ettevõtlusnädal Mõdrikul 28. - 21. detsember - Hõbeakadeemia 2023/24 sügissemestril 4. september - Valikainete infomess 29. - 31. august - Eelnädal 2023 16. juuni - Teenusmajanduse instituudi lõpuaktus 15. juuni - Lõpuaktus Alexela kontserdimajas 12. mai - Konverents "Turundus + inseneeria 11. aprill - Konkurss "Parim ärimudel 2023"
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool, B-korpuse lebola

Kontakt

Heiti Mering

5231174

Logistika innovatsiooniklubi seminaride sari toob kokku logistikeksperdid Eestist ja kaugemalt ning pakub huvitavaid diskussioone innovatsiooni toomiseks logistikasse. Sarja teises kohtumises arutatakse liikluskorralduse ajutisest muutmisest, kavandamisest ja mõju hindamisest.

Seminar on suunatud kohalikele omavalitsustele, tee-ehitajatele ja kõigile, kes on valdkonnaga seotud (liikluse planeerimine ja koordineerimine linnades ning maakondades).

Külalisesinejad Tallinna Linnavalitsusest Jaan Saia ja Taltechist Dago Antov.