Tehisintellekt ja andmed. Läbilõige 2023. - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Tehisintellekt ja andmed. Läbilõige 2023.

27. - 30. august - Eelnädal esmakursuslastele 17. juuni - Lõpuaktused Tallinna Tehnikakõrgkoolis 14. juuni - Lõpuaktused teenusmajanduse instituudis 27. - 7. juuni - Lõputööde kaitsmised ja lõpueksamid 15. - 16. mai - BIN@Tallinn 2024 10. mai - Avatud uste päev teenusmajanduse 9. aprill - FABPRINT 2024 4. aprill - Logistikaseminar 2024 4. märts - Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 22. veebruar - Talvine lõpuaktus 2024
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62, Tallinn, ruum B-311

49€

Kontakt

Marek Simulman

Tormiliselt arenev tehisintellekt on järjekordne tööstusrevolutsioon kasvavalt õppimisvõimeliste masinatega. Suurandmed ja algoritmid aitavad masinatel teha otsuseid, mis mõjutavad inimeste tarbimist, igapäevaelu ja isegi poliitilisi valikuid.

Uurime esinejate abiga, milliseid vabadusi, võimalusi ja väljakutseid pakub AI meile tööstuses, kaubanduses, teenustes, äris, hariduses, meditsiinis, ajakirjanduses, sotsiaaltöös jt valdkondades, ning kuidas riik ja regulatsioonid sellega kaasas käivad. Püstitame küsimuse, milline valdkond on andmetest ja AI-st on kõige paremini kasu saanud.

Ettekanded ja paneeldiskussioonid on eesti ja inglise keeles, kasutame sünkroontõlget.

Päeva juhib ajakirjanik Neeme Raud.

Ajakava: https://www.tktk.ee/tehisarukonverents2023/
Piletid: https://fienta.com/et/tehisarukonverents2023

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?