Tehisintellekt ja andmed. Läbilõige 2023. - Tallinna Tehnikakõrgkool

Tehisintellekt ja andmed. Läbilõige 2023.

5. detsember - Heategevuslik jõuluhommik 2023 28. november - Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 9. november - Tehisintellekt ja andmed. Läbilõige 3. november - IV Goldbergi ahelreaktsiooni masina 17. oktoober - Avatud loeng „Investeerimine - 12. oktoober - Tudengite liiklusohutuse-teemaliste 2. - 9. oktoober - Ettevõtlusnädal Mõdrikul 28. - 21. detsember - Hõbeakadeemia 2023/24 sügissemestril 4. september - Valikainete infomess 29. - 31. august - Eelnädal 2023
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62, Tallinn, ruum B-311

49€

Kontakt

Marek Simulman

Tormiliselt arenev tehisintellekt on järjekordne tööstusrevolutsioon kasvavalt õppimisvõimeliste masinatega. Suurandmed ja algoritmid aitavad masinatel teha otsuseid, mis mõjutavad inimeste tarbimist, igapäevaelu ja isegi poliitilisi valikuid.

Uurime esinejate abiga, milliseid vabadusi, võimalusi ja väljakutseid pakub AI meile tööstuses, kaubanduses, teenustes, äris, hariduses, meditsiinis, ajakirjanduses, sotsiaaltöös jt valdkondades, ning kuidas riik ja regulatsioonid sellega kaasas käivad. Püstitame küsimuse, milline valdkond on andmetest ja AI-st on kõige paremini kasu saanud.

Ettekanded ja paneeldiskussioonid on eesti ja inglise keeles, kasutame sünkroontõlget.

Päeva juhib ajakirjanik Neeme Raud.

Ajakava: https://www.tktk.ee/tehisarukonverents2023/
Piletid: https://fienta.com/et/tehisarukonverents2023