Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss ootab osalejaid - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss ootab osalejaid

Rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss ootab osalejaid

Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu (RKRN) ja Tallinna Strateegiakeskusega kuulutavad välja teadus- ja arendustööde konkursi, et väärtustada rakendusliku suunitlusega projekte ja uurimusi ning tõsta rakenduskõrgkoolide motivatsiooni koostööks ettevõtlus- ja avaliku sektoriga.

Konkursile on oodatud osalema rakenduskõrgkoolide liikmeskonda kuuluvad isikud ja vilistlased, kelle töö on edukalt lõpetatud konkursi väljakuulutamise või sellele eelneval aastal. Esitatav töö on uudne ning selle tulemused on suunatud majanduse konkurentsivõime tõstmisele ja/või uuenduslike lahenduste kasutamisele ning rakendatud/rakendamisel tootmises või teeninduses.

Konkursi auhinnafond on 1500 eurot, mille panevad välja RKRN ja Tallinna Strateegiakeskus. Võitja tunnustamine toimub Tallinna linna korraldataval iga-aastasel Tallinna Ettevõtluspäeva galal.

Fotol tunnustavad 2022. aasta konkursi võidutöö autorit, EEK Mainor vilistlast Sven-Erik Mändmaad linnakantsler Kairi Vaher ja abilinnapea Joosep Vimm. Autor: Egert Kamenik

Uudised
ja pressiteated

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?