Selgusid 2021. aasta tegusa üliõpilase stipendiaadid - Tallinna Tehnikakõrgkool

Selgusid 2021. aasta tegusa üliõpilase stipendiaadid

Tallinna Tehnikakõrgkooli 2021/2022. õppeaasta sügissemestri tegusa üliõpilase stipendiaadid väljapaistva tegevuse eest ja jätkutegevusteks on järgmised:

Markus Annilo, Spin-off ettevõtte loomise ja rahvusvahelises projektis INVENT HEI osalemise eest ning selle jätkutegevuseks.

Hanna Etti, panuse eest Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilasesinduse tegevuste märgatavaks muutmisel läbi infomaterjalide koostamise ja kujundamise ning selle jätkutegevuseks.

Kristo Evard, Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise eest Eesti Üliõpilaste 2021. a meistrivõistlustel ning I koha saavutuse eest meeste kõrgushüppes ja selle jätkutegevuseks.

Taavi Kalev, Aktiivse osalemise eest betooniprinteri arendusrühma töös ja tegevuse eest üliõpilaselu edendamisel ning selle jätkutegevuseks.

Sergio Kuzmin, osalemise eest Tartu Ülikooli Tartu Observatooriumi projektis ESTCube-2 ja äriideede arendamise programmis STARTERtallinn Autumn 2021 ning selle jätkutegevuseks.

Artur Lindegron, Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise ja aktiivse tegevuse eest inseneriprojektis Tudengivormel ning selle jätkutegevuseks.

Karlote Lindvest, panuse eest Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilasesinduse tegevuste märgatavaks muutmisel läbi infomaterjalide koostamise ja kujundamise ning selle jätkutegevuseks.

Toomas Orumaa, Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise, kogukonna teenimise ning aktiivse tegevuse eest projektis „Kaasav ELU“ ja selle jätkutegevuseks.

Kristi Pappel, Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise eest Eesti Üliõpilaste 2021. a meistrivõistlustel ning II koha saavutuse eest naiste 100 m tõkkejooksus. Panuse eest kõrgkooli tutvustava video filmimisel ja selle jätkutegevuseks.

Sandra Pavlov, Panuse eest kõrgkooli tuutorprogrammis osalemisel, tuutorite toetamisel ja tegevuse eest üliõpilaselu edendamisel ning selle jätkutegevuseks.

Karl August Tatunts, Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise ja tegevuse eest päikeseenergial sõitvat autot ehitavas projektis „Solaride“ peainsenerina ning selle jätkutegevuseks.

Marten Teppan, Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise ja aktiivse tegevuse eest inseneriprojektis Tudengivormel ning selle jätkutegevuseks.

Janar Vapper, Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise eest Eesti Üliõpilaste 2021. a meistrivõistlustel ning III koha saavutuse eest sulgpalli meeste üksikmängus ja selle jätkutegevuseks.

Uudised
ja pressiteated