Prindi

Talijalgpalli finaalturniirilt tuli III koht30.11.2020

Laupäeval, 28. novembril toimus Tartus üliõpilaste talijalgpalli meistrivõistluste finaalturniir, kus TTK meeskond saavutas Tartu Ülikooli ning Tallinna Ülikooli järel III koha.

TTK meeskond jõudis edukalt poolfinaali, kuid seal tuli vastu võtta kaotus Tartu Ülikooli meeskonnalt. Pronksimängus alistas TTK  Eesti Maaülikooli meeskonna. Turniiri võitis kokkuvõttes Tartu Ülikool. Teiseks jäi Tallinna Ülikool ja kolmandaks tuli Tallinna Tehnikakõrgkool.

TTK meeskonna esindaja Oliver Karlsoni sõnul oli see aasta turniir pisut teistsugune kui eelnevatel aastatel, kuna alagrupi faasis langes juba kaks meeskonda koroonapuhangu tõttu konkurentsist. „Alagrupi esimene mäng näitas, et meeskonna mäng väga hästi veel ei sujunud, kuid mida mäng edasi, seda paremaks me läksime. Edasipääsu finaalturniirile kindlustasime suure võiduga TalTechi üle. Finaalturniiril Tartus kaotasime aga poolfinaalis Tartu Ülikoolile“.
Karlson tõi esile, et mäng oli skoorist olenemata päris võrdne. „Mõlemal meeskonnal oli palju võimalusi, kuid vastased lahendasid enda omad hästi ära ja meie sellega see mäng kahjuks hakkama ei saanud. Kolmanda koha mängus parandasime enda eelnevalt tehtud vead ja võitsime Maaülikooli suure skooriga. Positiivse asjana võib välja tuua kõik Tehnikakõrgkooli pallurid, keda oli sellel aastal kohal päris palju. Hea meel on ka selle üle, et igal aastal meie meeskonna rivistus täieneb uute ja heade mängijatega“.

Kõiki tulemusi saab näha EASL-i lehelt

TTK meeskonnas mängisid Kermo Hunt, Rasmus Roosaar, Oliver Karlson, Frederik Purru, Sander Künnapuu, Kaspar Tilga, Silver Räämet, Janar Kopli, Artjom Davõdov, Raido Ott, Markus Kadel, Henrik Sepp, Janek Hanson. Esmakordselt mängisid TTK meeskonnas Erasmus tudengid Saksamaalt Laurin Hildebrandt, Andreas Dohr ja Lucas Endisch. Meeskonna manager oli Jan-Erik Puss ja treener Enn Läänmäe.

 

 

 

 


  • Jaga: