Teisipäeval esitletakse äriprotsesside õppemoodulit - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Teisipäeval esitletakse äriprotsesside õppemoodulit

Teisipäeval esitletakse äriprotsesside õppemoodulit

Teisipäeval, 23. aprillil toimub Tallinna Tehnikakõrgkoolis (TTK) rahvusvahelise projekti PRODIMOD lõpuüritus, kus esitletakse uuenduslikku õppemoodulit “Protsessipõhine juhtimine ettevõtetes” (Process-Based Business Module).

Projekti käigus töötasid Eesti, Bulgaaria ja Horvaatia kõrgkoolid koostöös välja õppemooduli, mis keskendub äriprotsesside digitaliseerimisele ja automatiseerimisele. Digitaalne õppemoodul on mõeldud nii juhtimisoskuste arendamiseks kui ka rahvusvahelise mobiilsuse ja täiendkoolituse toetamiseks.

Projekti vedaja, TTK tehnoloogia ja ringmajanduse instituudi professor Deniss Klausoni sõnul oli mooduli loomise eesmärk pakkuda üliõpilastele praktilist kogemusõpet. “Moodul integreerib teoreetilisi õppematerjale praktiliste näidetega, kaasates õppeprotsessi ettevõtete poolt loodud juhtumiuuringuid. See mitmekülgne lähenemine võimaldab moodulit kohandada erinevate õppekavade ja vajadustega, ” kirjeldas Klauson.

Lõpuüritus toimub Tallinna Tehnikakõrgkoolis, Pärnu mnt 62 auditooriumis B-311. Huvilised saavad tutvuda projekti käigu ning õppemooduliga lähemalt. Ürituse kava ja registreerimisvorm on kättesaadavad projekti veebilehel. Osalemine on tasuta, kuid eelregistreerimine on vajalik.

Teavitus- ja lõpuüritus on osalejatele tasuta ning osavõtuks palume registreeruda siin.
Sündmuse kava leiab siit.

Sündmusega pannakse korraldajate sõnul punkt mitu aastat kestnud tööle, mis on pühendatud kaasaegse hariduse ja ettevõtluse arengule.

Uudised
ja pressiteated

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?