IT Akadeemia programm avab uue suuna eklektritehnika õpetamiseks - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

IT Akadeemia programm avab uue suuna eklektritehnika õpetamiseks

IT Akadeemia programm avab uue suuna eklektritehnika õpetamiseks

Tallinna Tehnikakõrgkool (TTK) käivitab IT Akadeemia programmi toel projekti, mis muudab elektritehnika eriala õpetamise kaasaegsemaks rõhudes praktilisele kogemusele elektriprojekteerimise alal.

Tallinna Tehnikakõrgkooli (TTK) tehnikainstituut on koostöös reaalainete keskusega käivitanud IT Akadeemia programmi projekti, mis keskendub EPlan tarkvara kasutamisele elektri- ja automaatikaprojekteerimises. Projekt aitab kaasa elektritehnika õppekava ajakohastamisele ja toob õppekavasse juurde kaks uut õppeainet, mis keskenduvad EPLAN tarkvara kasutamisele.

Projekti TTK poolse eestvedaja, reaalainete keskuse juhataja Oksana Labanova sõnul luuakse projekti käigus kaasaegsed õppematerjalid, mis võimaldavad tudengitel omandada praktilisi oskusi ja teadmisi elektriprojekteerimisest. „Tahame luua õppetarkvara, mis oleks kasutatav ka teistes haridusasutustes, edendades IKT-oskuste arengut laiemalt”, tutvustas Labanova.

Projekti „EPlan tarkvara kasutamine elektri- ja automaatikaprojekteerimises” on kaasatud erinevate valdkondade eksperdid, kes tagavad nii teoreetiliste teadmiste kui ka praktiliste oskuste arendamise õppetöös.

IT Akadeemia on Eesti riigi, ülikoolide, kutsekoolide ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga (IKT) ettevõtete koostööprogramm IKT-ga seotud hariduse kvaliteedi tõstmiseks, valdkonna teaduse arendamiseks ning vajaliku tööjõuressursi tagamiseks.

Uudised
ja pressiteated

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?