Tallinna Tehnikakõrgkooli esitati 3800 avaldust - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Tallinna Tehnikakõrgkooli esitati 3800 avaldust

Tallinna Tehnikakõrgkooli esitati 3800 avaldust

Tallinna Tehnikakõrgkooli (TTK) on tänavu laekunud üllatavalt suur hulk avaldusi. TTK-sse kandideeris kokku 3800 õpihimulist kandidaati, mis näitab selget tõusu eelmiste aastatega võrreldes.

Kõige populaarsemateks erialadeks osutusid teenusmajanduse instituudi sessioonõppe õppekavad: sotsiaaltöö, kuhu esitati lausa 9,35 avaldust kohale, ärijuhtimise õppekava ning majandusarvestus vastavalt 8,65 ja 7,31 avaldusega ühele kohale. Kokku esitati nendele õppekavadele kokku 976 avaldust.

Tähelepanuväärne on ka transpordi ja logistika ning ostu- ja hankekorralduse õppekavade suur populaarsus. Uhiuuele raudteetranspordi õppekavale laekus 43 avaldust. Sisseastujatel on ka suur huvi robotitehnika ja hoonete ehituse õppekavade vastu. Viimastel aastatel on populaarsemaks muutunud sessioonõpe, sest see pakub tudengitele suuremat paindlikkust õppekorralduses. Sessioonõpe võimaldab üliõpilastel kohandada oma õpinguid teiste kohustuste, nagu töö või pere, järgi ning seeläbi saavutada paremat tasakaalu õppimise ja muude eluaspektide vahel.

Vastuvõetute esimesed nimekirjad avalikustatakse SAISis 11. juulil, kinnitamiseks on kandidaatidel järgnevad kolm tööpäeva. Pingeridades toimuvad muudatused seni, kuni on vabu õppekohti.

Tallinna Tehnikakõrgkool tänab kõiki avalduste esitajaid ning soovib kõigile tulevastele tudengitele edu õpingutel!

Uudised
ja pressiteated

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?