Tallinna Tehnikakõrgkooli lõpetajad said diplomi - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Tallinna Tehnikakõrgkooli lõpetajad said diplomi

Tallinna Tehnikakõrgkooli lõpetajad said diplomi

Tallinna Tehnikakõrgkooli lõpudiplomi said 442 lõpetajat, neist 42 lõpetasid kõrgkooli cum laude. Kõige rohkem oli lõpetajaid sotsiaaltöö, majandusarvestuse, logistika, hoonete ehituse ja tootmiskorralduse õppekavadel.

Rektor Enno Lend märkis oma lõpetajatele peetud kõnes, et viimaste aastate kriisid ja kiiresti muutuv globaalne ühiskond panevad tänapäevast õppijat jagama tähelepanu varasemast rohkem töötamisele, info otsimisele ja lähedastega suhtlemisele. „Mida kiiremad ja eripalgelisemad muutused ühiskonnas toimuvad, seda olulisemad on kutseoskuste kõrval ka eluoskused,” märkis rekotr ja lisas, et tuleviku töökohtadel on kõige olulisem komplekssete probleemide lahendamise oskus. See tähendab suurte probleemide osadeks jagamist, mustrite märkamist ning järk-järgulisi lahendusteid.

„Õpiväljundite omandamine pole enam aja- ja kohaspetsiifiline tegevus. Õpitakse iseseisvalt, kolleegidega, tööalaselt ja huvialaselt. Peamine küsimus on, kas meil jätkub kõigeks aega ja kas tuleme toime ajajuhtimisega?“ rääkis Lend. Ta pani lõpetajatele südamele investeerida igasse päeva ja kasutada aega targalt ning usaldada asju homsesse võimalikult vähe.

„Head lõpetajad, täna võite vaadata tagasi läbitud õpingutele ja tunda tehtust rahulolu. Kõrgkooli lõpetamine on oluline saavutus ja teetähis teie elukaarel, kõik järgnevad kõrgharidustasemed ja tööelu saavutused lisanduvad sellele. Olen veendunud, et teie sooritatud eksamid, arvestused ja omandatud töökogemus on kasulik investeering tulevikku, ajakonto jääk on null, kuid teadmiste kontojääk on tugevalt positiivne, olgu siis otseselt või kaudselt võetuna“.

Uudised
ja pressiteated