Teadusagentuur kutsub osalema üliõpilaste teadustööde konkursil - Tallinna Tehnikakõrgkool

Teadusagentuur kutsub osalema üliõpilaste teadustööde konkursil

Eesti Teadusagentuur (ETAG) kutsub kuni 15. septembrini kandideerima üliõpilaste teadustööde riiklikule konkursil, mille preemiafond on sel aastal 98 677,79 eurot.

Töid hinnatakse kolmes kategoorias: rakenduskõrgharidus ja bakalaureuseõpe, magistriõpe ja doktoriõpe. Igal tasemel antakse välja kolm riiklikku preemiat. Osalema oodatakse kõiki üliõpilasi, kes tunnevad, et nende uurimistöös võib olla potentsiaali preemiaks.

Üliõpilaste poolt esitatud töid hindab konkursikomisjon, mille esimees on Tallinna Ülikooli inimgeograafia professor Hannes Palang: “Ootame sädeme ja südamega tehtud töid, mis on teaduslikult tugevad, mis avavad uusi suundi või ideid või siis pakuvad mingile olemasolevale probleemile hea lahenduse.”

Täpsemalt on preemiad ja jagamisele minevad summad toodud välja konkursi kodulehel: Üliõpilaste teadustööde riiklik konkurss – Eesti Teadusagentuur (etag.ee)

Tutvu kindlasti osalemise tingimustega ja tea, et töid saab esitada Eesti Teadusagentuuri konkursside keskkonnas https://konkursid.etag.ee. Oluline on meeles pidada, et töid võib esitada nii  eesti kui võõrkeeles.  Võõrkeelsel tööl peab kaasas olema eestikeelne kokkuvõte.

Foto on illustratiivne. Allikas: Andy Barbour/Pexels

Uudised
ja pressiteated