TTK aasta parimad õppejõud õpetavad teenusmajanduse instituudis - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

TTK aasta parimad õppejõud õpetavad teenusmajanduse instituudis

TTK aasta parimad õppejõud õpetavad teenusmajanduse instituudis

Igal aastal tunnustame Tallinna Tehnikakõrgkoolis meie parimaid õppejõude, kes on saavutanud silmapaistvaid tulemusi nii õpetamises kui ka õppimise arendamises. Sel aastal andsime taas tiitli üle kahele parimale õppejõule ning ka säravale startijale, mis nagu ka nimi ütleb, on mõeldud alles sel aastal alustanud õppejõule.

Tiitlid saavad õppejõud, kelle ained on saanud üliõpilastelt eelneva õppeaasta jooksul kõige kõrgemad hinnangud. Samuti võetakse arvesse aspekte nagu tõhusad ja innovaatilised õppemeetodid, silmapaistvad tulemused, panus õpetamise ja õppimise arendamisse ning tulemuslik töö oma valdkonna rakenduskõrghariduse väärtustamisel.

Aasta õppejõud 2024 on teenusmajanduse instituudi lektor Meeli Männamäe.
Üliõpilased on Männamäest rääkinud järgnevalt „Laia silmaringiga super õpetaja, kes toob palju näiteid elust enesest ja suudab väga mänguliselt teadmisi edasi anda. Õppejõud on kõik nõudmised väga üheselt ja arusaadavalt kirja pannud. Tema Moodle’i kursusel on kõik vajalikud ja ka soovituslikud (lisa)õppematerjalid. Õppejõu tagasiside üliõpilastele on alati analüüsiv. Tore õppejõud, kes viskab nalja, kiidab, mõistab, vastab väga kiiresti e-kirjadele ja peab ka ise tähtaegadest kinni.“

Lisaks tunnustab kool Meelit Hõbeakadeemia eestvedamise ja organiseerimise eest, mille korraldatud loengud on köitnud rohkearvulist vanemaealist kuulajaskonda.

Teine aasta õppejõud 2024 on teenusmajanduse instituudi juhtivlektor, majandusarvestuse õppekava juht, Liina Maasik. Üliõpilaste arust on Maasik väga põhjalik, tark ja toetav õppejõud. Tudengid lisasid „Ta on meie rühma juhendaja ja esimestest päevadest alates on tunda tugevat toetust. Õppejõud on valinud suuna, mis on õpetlik ja uuenduslik ja tema selgitused on professionaalsed. Äärmiselt sümpaatne õppejõud“.

Samuti tunnustab TTK Liinat teenusmajanduse instituudi teadusarendusloome tegevuste eestvedamise ja uurimisrühma juhtimise eest, sealhulgas arendusgrandi tegevuste algatamise eest Coopiga. Ühtlasi täname ka aktiivse panuse eest kõrgkoolididaktika uurimisrühma töösse. Liina on töötajana elukestva õppe supernäide.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis tiitel on särav startija 2024, kelleks on humanitaar- ja majandusainete keskuse külalislektor Kevin Rändi. Tudengid kiidavad Rändit, kui väga head ja toredat õppejõudu, kelle tunnid on väga põnevad ja silmaringi avardavad. „Õppejõud on toetav, hoidis töökoormuse osas piisavat survet, et tudengid laisaks ei muutuks ja andis tudengitele head tagasisidet“, rääkisid üliõpilased.

Täname kõiki meie suurepäraseid õppejõude nende pühendumuse ja panuse eest!

Hanna Rotmeister
kommunikatsioonispetsialist
hanna.rotmeister@tktk.ee
+372 5664 3402

Uudised
ja pressiteated

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?