TTK saavutas üliõpilaste suvemängudel kõrgkoolide arvestuses III koha - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

TTK saavutas üliõpilaste suvemängudel kõrgkoolide arvestuses III koha

30. juunist kuni 2. juulini toimusid Kääriku spordikeskuses XXIII üliõpilaste suvemängud, kus osalesid ka Tallinna Tehnikakõrgkooli (TTK) tudengid, õppejõud ja vilistlased. TTK-st oli võistlustel esindatud 164 osalejat ning tulemusarvestuses suutis kõrgkool koguda muljetavaldavad 363,0 punkti, saavutades sellega kõikide kõrgkoolide arvestuses kolmanda koha.

Meeste arvestuses osutus TTK kõige aktiivsemaks sportlaseks vilistlane Sten-Mark Virro, kes osales kokku 24 spordialal. Naiste seas paistis silma Kätlin Jürgens, kes astus võistlustulle 16 alal.

TTK väärtuslikumaks osalejaks valiti Sander Jaguson, kes osales 10 spordialal.

Edukalt esines TTK ka mitmel muul alal. TTK maskott Sipelgas saavutas maskottide võistlusel esikoha. Lisaks võitis TTK esikoha ka järgmistel võistlustel: Seinamäe 100 (Karl Gustav Krüünvald), õllemiilis (Ragne Kuldmaa, Kätlin Jürgens, Sten-Mark Virro, Silver Kask), lumesõjas (Gabriella Bakhoff, Eva-Kirke Einblau, Sander Jaguson, Kristjan Kotli, Daniil Kustov) ning naisekandmises (Triin Lumiste, Silver Kask).

Auväärse teise koha saavutas TTK pokkeris (Joonas Prii), lestajooksus (Kristofer Kikut), tõukerattasprindis (Laura Maala) ja tänavahokis (Hanna Etti, Karoliine Kond, Kevin Poom, Morten Talviste, Gerdo Unga, Madis Reisi).

Kolmanda koha võitis TTK rammumehe võistlusel “Ylivägi” (Silver Kask), 3×3 korvpallis (Daniil Kustov, Janari Alavere, Juss-Joosep Jaagu, Kristen Kasemets), köieveos (Ringo Vainlo, Silver Kask, Kevin Pajuväli, Marjanno Evert, Silver Kaarenperk, Eerik Pank) ning kastipanemises (Markus Vind, Eerik Pank).