TTK toetab ettevõtteid rohepöörde läbiviimisel - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

TTK toetab ettevõtteid rohepöörde läbiviimisel

TTK toetab ettevõtteid rohepöörde läbiviimisel

Tallinna Tehnikakõrgkool (TTK) osaleb kõrg- ja kutsekoolide ning tööandjate konsortsiumites, mille ülesandeks on arendada roheoskuseid ja toetada ettevõtteid rohepöörde läbiviimisel: selleks uuendab kõrgkool õppekavasid, loob uusi täienduskoolitusi ja mikrokraade.

Eelkõige on TTK-s fookuses autotehnika, elektritehnika, moetööstus, hoonete ehitus, transport ja logistika ning transpordi- ja liikluskorraldus. Kõrgkool osaleb kuue konsortsiumi töös ja juhib neist ühte (mootorliikurite, laevanduse ja lennundustehnika õppekavarühma konsortsium).

Aastatel 2023-2024 toimub programmi raames tasemeõppe ning täienduskoolituse õppekavade arendus. Paralleelselt toimub koostöös Kutsekojaga kutsestandardite asjakohastamine ja roheoskuste integreerimine kutsestandarditesse ning oskusprofiilidesse. Ettevõtete töötajatele pakutakse avatud koolituste ja mikrokvalifikatsiooniõppena võimalusi oma teadmisi ja oskusi täiendada.

Roheoskuste programmi koordineerib Haridus- ja Noorteamet ning seda rahastatakse Euroopa Liidu taaste- ja vastupidavusrahastu reformi “Ettevõte rohepööre” investeeringu “Roheoskused ettevõtete rohepöörde toetamiseks” vahenditest.

Pilk tasub peal hoida koolituskalendril, kus saab põhjalikku infot käimasolevate ja uute koolituste kohta ning teha oma valik.

Lisainfo: arendusprorektor Tarmo Sildeberg, tarmo.sildeberg@tktk.ee

Uudised
ja pressiteated

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?