Erasmus+ projekti HiHTC töötuba - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Erasmus+ projekti HiHTC töötuba

9. aprill - FABPRINT 2024 4. aprill - Logistikaseminar 2024 4. märts - Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 22. veebruar - Talvine lõpuaktus 2024 16. veebruar - Teenusmajanduse instituudi talvine 8. - 22. veebruar - Üliõpilasesindusse kandideerimine 29. jaanuar - Valikainete mess 26. - 28. jaanuar - Üliõpilaste VII Talimängud 25. - 25. aprill - Hõbeakadeemia 2023/24 kevadsemestril 20. jaanuar - TTK Kammerkoori talvekontsert
Info
Kontakt

Karin Lellep

Töötoa käigus on üliõpilaste ülesandeks töötada välja arhitektuurne lahendus raudbetoonist elamu- ja ärihoone ümberprojekteerimiseks puit- või puit-hübriid konstruktsioonile.

Töötuba viiakse läbi projektipõhise õppena, mis tähendab, et umbes 25% ajast toimuvad loengud ning ülejäänud ajal teevad üliõpilased rahvusvahelistes rühmades rühmatööd. Lisaks külastatakse ka üht puitelemente tootvast tehast ning nädalavahetusel võetakse ette ühine matk rabasse.

Töötoas osaleb 10 TTK üliõpilast (5 ehitus- ning 5 arhitektuuriinstituudist) ning 15 üliõpilast projekti partnerkoolidest Portugalist, Poolast ja Leedust. Loenguid annavad õppejõud nii TTK-st, TalTechist, projekti partnerkoolidest kui ka ettevõtetest.

Töötoa tulemustest koostatakse näitus, mida näeb ehitusinstituudi koridoris.