Prindi

Ettevõte jagab puitehitisega seotud lõputöö kirjutajatele välja stipendiumid14.12.2017

Timbeco Woodhouse OÜ annab Tallinna Tehnikakõrgkoolile kaks 1000-eurost stipendiumi puithoonete temaatilise lõputöö kirjutajatele, et innustada ehituse valdkonnas õppivaid ning puithoonetest huvituvaid ehituseriala üliõpilasi.

Ühe stipendiumi suurus on 1000 eurot ja see makstakse välja korraga peale lõputöö edukat kaitsmist. Kokku antakse välja kaks stipendiumit nii Tallinna Tehnikakõrgkoolile, Tallinna Tehnikaülikoolile kui ka Eesti Maaülikoolile, seega on stipendiumifondi kogu suurus 6000 eurot.

Stipendiumile oodatakse kandideerima kõiki, kelle bakalaureuse-, magistri- või rakenduskõrghariduseõppe lõputöö käsitleb tehases toodetud puithoonete projekteerimist, tootmist, püstitust või muud valdkonnaga seotud praktilist probleemilahendust. Ettevõtte sõnul aitavad nad üliõpilasi ka lõputöö juhendamisel ja praktikakoha saamisel.

Kandideerimiseks tuleb esitada CV ja lõputöö teema koos motivatsioonikirjaga, miks neid huvitab koostöö Timbeco Woodhousega. Avalduse esitamise tähtaeg on hiljemalt 1. veebruar 2018 e-posti aadressile: info@timbeco.ee

Timbeco Woodhouse on Eestis asuv 25-aastase tootmiskogemusega kaasaegne majatehas ja pakub puitelementide tootmise ja elementmajade ehitamise täisteenust, tegutsedes Eestis, Norras, Soomes, Rootsis ja Suurbritannias.

 

 


  • Jaga: