Prindi

Jõuluhommikul koguti Kallikaru projekti jaoks 1541 eurot14.12.2017

Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilaste heategevuslikul Jõuluhommikul koguti Kallikaru projekti jätkuks kokku 1541 eurot, tšekk anti sümboolselt üle Kallikarule ja kogu summa kanti MTÜ Traumamõmmikule. 

“Kallikarud on olnud Politsei- ja Piirivalveameti varustuses alates 1. juunist 2017. Selle aasta Lastekaitsepäevast on PPAle üle antud 1000 Kallikaru. Tänasel päeval on mittetulundusühingu suurim murekoht, kuidas tagada Kallikaru kui vajaliku abivahendi jätkusuutlikus pikas perspektiivis. Kahjuks on riiklikud ja ametkondade ressursid väga piiratud. Soovime kaasata kodanike toetusi ja näidata eeskuju, sest koostöös loome turvalisust ja see on ikkagi meie kõigi igapäevane ülesanne. Seetõttu oleme Tallinna Tehnikakõrgkooli heategevusürituse Jõuluhommikule ja kogu kooliperele väga tänulikud, sest tänu kogutud summale saame täiendada prefektuurides Kallikarude varusid”, sõnas MTÜ Traumamõmmiku esindaja.

Tagasiside toetatud projektile on olnud väga hea: “Mina tahan lihtsalt öelda aitäh! Minu poja sai autolt löögi ja parim asi, mis kalli sai, oli Mõmmi, mille politseinik talle tõi. Endal autos tõesti ei olnud mitte midagi peale teki ja see Mõmmi… parim :)”, jagas oma kogemusi Kristiina V.

Heategevuslik Jõuluhommik toimus juba üheksandat korda.


  • Jaga: