Prindi

Kuni 1. juunini saab kandideerida tegusa üliõpilase stipendiumile17.05.2017

Kuni 1. juunini saab taotleda TTK aasta tegusa üliõpilase stipendiumi. Stipendiumile kandideerimiseks tuleb esitada avaldus ja tõend(id) saavutus(t)e kohta rektori nimele e-posti aadressil tktk@tktk.ee või tuua kabinetti 205. Arvesse lähevad tegevused-saavutused alates 11.detsember 2016. aastal. Avalduses märkida kindlasti ära ka kandideerija isikukood ja arvelduskonto number.

Avaldusi võivad esitada nii üliõpilased kui ka nende juhendajad, dekaanid.

Aasta tegusa üliõpilase stipendium on loodud eesmärgiga ergutada, toetada ja tunnustada TTK üliõpilasi, kes on silma paistnud Tallinna Tehnikakõrgkooli jaoks oluliste saavutustega õppe, teadus-, arendus- ja loometegevuse, spordi ning kogukonna teenimise valdkondades.
Stipendiumile saavad kandideerida kõik TTK üliõpilased, kes on ettenähtud ajavahemikus saavutanud silmapaistvaid tulemusi nimetatud valdkondades.
Rektor Enno Lend määras tegusa üliõpilase stipendiumiks 2016/2017. õppeaastal 6000 eurot, mis jaotatakse stipendiaatide vahel vastavalt stipendiumikomisjoni ettepanekule kahel korral aastas (juunis ja detsembris).

Stipendiumi statuut: Tegusa üliõpilase statuut


  • Jaga: