Prindi

Masinaehituse tudeng tuli mainekal mootorrataste ringrajasõidul kümnendaks23.04.2018

Pühapäeval Hollandis Asseni ringrajal peetud mootorrataste ringrajasõidu klassi Supersport hooaja neljandal etapil lõpetas üldarvestuses 10ndana TTK masinaehituse esimese kursuse tudeng Hannes Soomer, kirjutab Postimees Sport.

Soomer ületas finišijoone 11. kohal, kuid sõidu lõpus selgus, et kuna algselt viiendal kohal lõpetanud Luke Stapleford teenis reeglite rikkumise eest ajakaristuse, siis tõusis eestlane veel koha võrra. Üldarvestuse kümnes koht tähendas seda, et pärast pikka ootust teenis Soomer hooaja esimesed kuus MM-punktid, vahendab Postimees.

«Sõitu tegime veel hommikuse soojendussõidu põhjal muutuse, mis läks õiges suunas ja tegi sõitmise natuke lihtsamaks. Start oli hea, aga tagasirgele minnes kaotasin natuke ja jäin tagumisse gruppi. Kui mööda sain oli juba raske järgmist gruppi üksi püüda. Hoog oli aga olemas ja kui oleks natuke parema esimese ringi teinud, oleks olnud võimalus teises grupis püsida, mis on kõige tähtsam. Suured tänud meeskonnale, tundub et saime jälle jalad alla ja natuke enesekindlust peale suhteliselt halba aasta algust tagasi,» kommenteeris Soomer Postimehele.

Allikas Postimees
FOTO: Václav Duška Jr.


  • Jaga: