Rakenduskõrgkoolid räägivad visioonipäeval hariduse kvaliteedist: vaata videoid - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Rakenduskõrgkoolid räägivad visioonipäeval hariduse kvaliteedist: vaata videoid

Rakenduskõrgkoolid räägivad visioonipäeval hariduse kvaliteedist: vaata videoid

Homme, 17. oktoobril Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis toimuval Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu 2023. aasta visoonipäeval on teemaks kõrghariduse kvaliteedi hindamine.

Avaettekandes teeb Helka Kekäläinen ülevaate Soome kõrghariduse kvaliteedi hindamise hetkeseisust ja tulevikust ning jagab inspireerivaid praktikaid. Eesti kõrgkoolide kogemust institutsionaalse akrediteerimise protsessist annavad edasi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ulla Preeden ja Maaülikooli rektor Ülle Jaakma. Eesti Hariduse Kvaliteediagentuuri (HAKA) vaadet senistest kvaliteedi hindamise tulemustest ja tuleviku arengutest jagab agentuuri juhataja Heli Mattisen.

Vaata, mida arvavad sellel teemal Tallinna Ülikooli teadur ja hariduspsühholoog Grete Arro, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor ja HAKA kuratooriumi aseesimees Mait Palts, Eesti Masinatööstuse Liidu nõukogu esimees ja Eesti Tööandjate Keskliidu hariduse töörühma juht Veljo Konnimois ning üliõpilaskonna esindaja õppekavade esma- ja kordushindamistes, Tallinna Ülikooli doktorant Kristel Jakobson-Pallo.

Kristel Jakobson-Pallo – https://youtu.be/8PHP9MgO370

Mait Palts – https://youtu.be/EovPJL1ZQmU

Grete Arro – https://youtu.be/VfPiIVegANU

Veljo Konnimois – https://youtu.be/d7uj7Xe9OHQ

Uudised
ja pressiteated