Prindi

Selgusid TTK tegusa üliõpilase stipendiumid17.06.2019

TTK rektor Enno Lend määras Tallinna Tehnikakõrgkooli aasta tegusa üliõpilase stipendiumid.

Stipendiumi eesmärk on ergutada ja tunnustada TTK üliõpilasi, kes on silma paistnud TTK jaoks oluliste saavutustega õppe-, teadus-, arendus- ja loometegevuse, spordi ning kogukonna teenimise valdkondades. Stipendiumile saavad kandideerida kõik TTK üliõpilased, kes on stipendiumikonkursi väljakuulutamise õppeaasta jooksul saavutanud silmapaistvaid tulemusi nimetatud valdkondades.

Ühekordse stipendiumi pälvisid:

Polina Latõševa: Panuse eest kõrgkooli tuutorprogrammis osalemisel, esmakursuslaste toetamisel ja tuutorite tegevuste juhtimisel ning selle jätkutegevuseks.
Mihkel Tiits: Aktiivse tegevuse eest üliõpilasesinduses ja panuse eest Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamisel Tartu tudengipäevadel ning selle jätkutegevuseks.
Sander Jagnitš: Osalemise eest Erasmus projektis „Sustainable High-Rise Buildings Designed and Constructed in Timber (HiTimber)“ Lissabonis ning selle jätkutegevuseks.
Mark-Eric Lille: Osalemise eest Erasmus projektis „Sustainable High-Rise Buildings Designed and Constructed in Timber (HiTimber)“ Lissabonis ning selle jätkutegevuseks.
Kerdo Kütt: Panuse eest rakendusuuringu „Raskeveokite mõju sildadele. Nende koormuste valideerimine reaalsetel koormustel ning mõju analüüs“ läbiviimisel ja aktiivse osalemise eest Erasmus projektis „Sustainable High-Rise Buildings Designed and Constructed in Timber“ ning selle jätkutegevuseks.
Vaido Vahter: Panuse eest rakendusuuringu „Raskeveokite mõju sildadele. Nende koormuste valideerimine reaalsetel koormustel ning mõju analüüs“ läbiviimisel ja aktiivse osalemise eest Erasmus projektis „Sustainable High-Rise Buildings Designed and Constructed in Timber (HiTimber)“ ning selle jätkutegevuseks.
Sälly Lember: Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise, eriala tutvustamise ja tudengi eripreemia pälvimise eest üle-eestilisel noorte moekonkursil MoeP.A.R.K. 2019 kollektsiooniga “HARVESTING HAPPINESS” ning selle jätkutegevuseks.
Elen Tatrik: Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise, eriala tutvustamise ja tudengi eripreemia pälvimise eest üle-eestilisel noorte moekonkursil MoeP.A.R.K. 2019 kollektsiooniga “HARVESTING HAPPINESS” ning selle jätkutegevuseks.
Kadi Sigus: Panuse eest Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilasesinduse märgatavaks muutmisel läbi infomaterjalide koostamise ja kujundamise ning selle jätkutegevuseks.
Silver Kask: Suurepäraste saavutuste ja Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamise eest Eesti üliõpilaste sisekergejõustiku meistrivõistlustel ning uue võistlushooaja ettevalmistuseks.
Deniss Semjonov: Aktiivse tegevuse eest Logistikaseminar 2019 peakorraldajana, panuse eest Tallinna Tehnikakõrgkooli esindamisel ja rakenduskõrghariduse tutvustamisel ning selle
jätkutegevuseks.
Kärt Saluri: Eduka kandideerimise eest European Commission Joint Research Centre korraldatavale intensiivõppekursusele „2019 Decommissioning Summer School and Waste Management“ Itaalias ning selle jätkutegevuseks.
Vootele Vaatemäe: Panuse eest rahvusvaheliste suhete ning edaspidiste koostööprojektide loomisel ülikoolidega Universidade da Coruña ja Instituto Superior de Engenharia do Porto.
Justus Allemann: Panuse eest rahvusvaheliste suhete ning edaspidiste koostööprojektide loomisel ülikoolidega Universidade da Coruña ja Instituto Superior de Engenharia do Porto.
Janet Siim: Panuse eest rahvusvaheliste suhete ning edaspidiste koostööprojektide loomisel ülikoolidega Universidade da Coruña ja Instituto Superior de Engenharia do Porto.
Märt Kuiva: Panuse eest rahvusvaheliste suhete ning edaspidiste koostööprojektide loomisel ülikoolidega Universidade da Coruña ja Instituto Superior de Engenharia do Porto.
Ranet Leets: Panuse eest rahvusvaheliste suhete ning edaspidiste koostööprojektide loomisel ülikoolidega Universidade da Coruña ja Instituto Superior de Engenharia do Porto.


  • Jaga: