Prindi

Tootearendusvõistlusele Cleveron Challenge 2 on kandideerimine avatud13.02.2019

Tooterarendusvõistluse Cleveron Challenge 2 käigus arendatakse sel aastal elektrijalgratast ning võistlusest osavõtmise tähtaeg on 4. märts.

Tuntud tootearendusvõistluse järgmine väljakutse on arendada elektrijalgratas, millega 8. juunil Eesti ühest kõige järsemast tänavast üles võistelda. Konkurendiks tippsportlane või mõni üllataja. Elektrijalgratas peab olema kaherattaline, töötama abimootoriga väntamise ajal (pedal assist) ning kaaluma kuni 22 kg. Peaauhinna 5000 € võidab kõige kiirem jalgratas, kuid eriauhinnad antakse ka disaini rakendajale ning lugeja lemmikule. Lisaks rahalisele auhinnafondile alustab Cleveron parimatega koostööd.

Eelmise aasta sügisel korraldatud Cleveron Challenge’i väljakutse oli arendada autonoomne lumesahk, mille võitis tiim Simplex koosseisuga Margus Lihulinn ja Tauri Räbokon. Võistlusele kandideeris 17 tiimi, kellest kolm jätkavad lumesaha edasiarendusega.

Tootearendusvõistluse projektijuht Reelika Maranik sõnab: “Korraldame võistlust, et tootearendust Eestis populariseerida. Võistluse ajal inspireerime osavõtjaid kiiresti toodet testima, disainile ja ohutusele tähelepanu suunama, kasutajalt tagasisidet küsima jpm praktilist.” Võistlusest osavõtmiseks tuleb saata oma idee ning tiimi tutvustav tekst või video aadressile challenge@cleveron.eu. Kandideerimine on avatud 4.märtsini. Lisainfo: www.cleveron.eu/challenge

Cleveron Challenge on Cleveron AS’i poolt korraldatud tootearendusvõistlus. Aasta ettevõte 2018 Cleveron AS arendab ning toodab viimase miili tehnoloogilisi lahendusi.

Lisainfo ja kommentaarid: Reelika Maranik, +372 5624 0051


  • Jaga: