Prindi

TTK raamatukogu pakub võimalust laenutada kontaktivabalt19.03.2020

Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu alustab alates esmaspäevast, 23.märtsist kontaktivaba raamatute laenutamist.

Raamatukogu juhataja Siret Remmelg ütleb, et raamatute ja ajakirjade broneerimiseks tuleb TTK liikmel saata e-kiri aadressile raamatukogu@tktk.ee või modrikuraamatukogu@tktk.ee.

Enne tellimuse esitamist palun kindlasti veenduda, kas teavikud on e-kataloogides (ESTER ja RIKSWEB) saadaval ja laenutatavad.

Pärast tellimuse esitamist saab lugeja kinnituskirja ja informatsiooni, millal teavikutele kõrgkooli järele minna. Teavikud saab Tallinnas kätte vestibüülis ja Mõdrikul G maja fuajees. Broneeritud teavikutele lisatakse juurde tellija ees-ja perekonnanimi. ID kaarti esitama ei pea.

Praeguse seisuga saab teavikuid tagastada ainult Tallinnas vestibüülis asuvasse tagastuskasti. Teavikud eemaldatakse kastist 4 päeva pärast nende tagastamist. Senikaua ei ole võimalik neid broneerida.

Tallinna Tehnikakõrgkool on ohutuse tagamiseks desinfitseerinud raamatukogus kõik tööpinnad ja neid puhastatakse sagedasti. Laenutusprotsess viiakse läbi kinnastega.

Laenutusvõimalust kasutage ainult siis, kui olete terve ja ei kahtlusta endal nakatumist. Teavikutele  järele tulles soovitame tungivalt järgida kõiki Terviseameti poolt antud käitumisjuhiseid ja koju minnes pesta korralikult käsi. Kõik koroonaviirusega seotud küsimused telefonilt 1247 .


  • Jaga: