Prindi

TTK tutvus Eesti moodsaima moodulmaja tehasega07.12.2017

Eesti suurim moodulehitisi tootev Harmet OÜ tutvustas TTK esindajatele oma uusimat Keila külje all asuvat tehast ja arutas koostöövõimalusi kõrgkooliga.

Kolmes tehases üle Eesti ligi 600-le inimesele tööd andev Harmet tegeleb moodulehituste terviklahendustega projekteerimisest kuni paigalduseni, kasutades tootmises kaasaegset tööstusautomaatikat ja töömahukat insenertehnilist teadmist.

Keila külje all Kumnas asuv tehas toodab aastas 130 000 kuupmeetrit moodulmaju, majaelemente, ehitussoojakuid, moodultualette ja metallkonstruktsioone. Juhatuse esimehe Toomas Kalevi sõnul on ettevõte oma tootmisprotsessides huvitatud võimalikult innovaatiivsetest lahendustest, et suuta täita kliendi tõelisi vajadusi.

TTK ettevõtluskehkuse juhi Oliver Kallase sõnul saab kõrgkool pakkuda erinevaid täiendkoolitusi ja  rakenduslikel uuringutel põhinevaid arendustöid, ettevõte aga tudengitele praktikavõimalusi.

TTK-st käisid tehasega tutvumas veel ettevõtlusspetsialist Marit Meri, elukestva õppe keskuse juhataja Kaire Eerik, ehitusinstituudi direktor Martti Kiisa ja arendusprorektor Anne Kraav.


  • Jaga: