Prindi

Üliõpilasesinduse liikmed külastasid Zagrebis partnerkoole27.03.2019

12. – 19. märtsil külastasid viis TTK üliõpilasesinduse liiget kahte partnerkooli Zagrebis Horvaatias, kus sõlmiti tutvusi, osaleti Erasmus Experience konverentsil ning lepiti kokku edasises koostöös.

Reisi eesmärgiks oli sõpruskoolidega tutvumine, kogemuste vahetamine ning Erasmuse programmi jaoks info kogumine. Külastatud koole oli kaks – Zagrebi Ülikool ja Zagrebi Rakenduskõrgkool (TVZ).
Lisaks oli tudengitel võimalus osaleda TVZ korraldatud esmakordselt toimunud Erasmus Experience konverentsil, kus kogemusi ja emotsioone jagasid nii Horvaatiast pärit välistudengid kui ka Horvaatiasse õppima tulnud erasmuslased.

“Vastuvõtt oli soe ning koolidega tutvumine huvitav ning silmiringi avardav. Kogu tutvumisperiood oli hästi organiseeritud ja julgelt võib öelda, et koolidevaheline koostöö sujus suurepäraselt”, kommenteeris reisi ÜE haridusvaldkonnajuht Silvia Põder.
Mida täpsemalt koolis näha võis, näeb siit.

Tudengid võttis vastu Zagrebi Rakenduskõrgkooli üliõpilasesindus ja Zagrebi Ülikooli Erasmus+ koordinaator. TVZ üliõpilasesinduse esimees Duje Skander ütles koostöönädala kohta järgmist: „Me oleme väga elevil ja üllatunud TTK moodsatest laboritest ja uudsetest õppeprogrammidest. Me loodame nende toimimistest täpsemalt kuulda ning külastada TTK-d isiklikult lähimas tulevikus“.

Nii TVZ kui Zagrebi ülikool toetavad Erasmuse programmi soojalt ning ootavad kõiki TTK vahetusõpilasi Horvaatiasse õppima.
Rohkem infot Erasmuse programmi ja partnerkoolide kohta leiad siit.
Rohkem infot Zagrebi ülikooli kohta.

Ära maga maha võimalust õppida huvitavates koolides ning külastada kauneid linnu üle terve Euroopa. 


  • Jaga: