Prindi

YliPallil võidutses roosa21.11.2017

Laupäeval, 18. novembril võtsid TTK tudengid sportlik-meelelahutuslikul YliPallil mõõtu teiste kõrgkoolidega, pälvides 5. koha aktiivsustabelis, mis selgitab 2018. aasta suvel sportlikult aktiivseima Eesti kõrgkooli.

TTK Üliõpilasesinduse spordivaldkonna juhi Triin Lumiste sõnul olid YliPallil esindatud kõik Eesti kõrgkoolid võisteldes pimevõrkpallis, 3×3 korvpallis, rahvastepallis ja pehmo-jalgpallis. „Tudengid veetsid päeva Pärnu spordihallis lõbusalt sportides ja õhtu jätkus stiilipeoga, mille tänavuseks teemaks oli „Pink is the new black““, rääkis Triin, kiites osalejate fantaasiaküllaseid kostüüme. Ta lisas, et osavõtjad jäid spordipeoga väga rahule ja tunnustas TTK head meeskonnavaimu.

YliPallist rääkides ütles Triin, et sündmust korraldab Eesti Akadeemiline Spordiliit (EASL) ja ala kuulub ametlikult Ylispordi aktiivsuskarika arvestusse koos selliste traditsiooniks saanud üliõpilasspordi suurüritustega nagu üliõpilaste tali- ja suvemängud.

„Aktiivsuskarikas on EASL-i autasu aasta jooksul toimunud spordiürituste osavõtuaktiivsuse eest. Karika raames võistlevad kõrgkoolid omavahel ning võitja selgitatakse kolmede mängude koondsummana“, selgitas Triin.

Iga mängu aktiivsuse arvutamisel arvestatakse vastava kõrgkooli tudengite arvu, võistlusel osalejate arvu ning mängudel kogutud osaluskordi, mis on seotud kõrgkooli suurust arvestava koefitsendiga. Aktiivseima üliõpilasspordi kõrgkooli tiitel selgub hooaega lõpetavatel suvemängudel. 

Järgmine etapp aktiivsuskarika võistlustel on 26.-28. jaanuaril Käärikul toimuvad üliõpilaste talimängud, kuhu kõik TTK tudengid on oodatud osalema ja ennast kirja panema aadressil: http://bit.ly/2AZumcH. Kohtade arv on korraldajate sõnul piiratud.


  • Jaga: